Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėklas buvo sukurtas galvojant apie „Insta360 X4“ kamerų naudotojus. Dėl savo daugiafunkciškumo jis gali būti naudojamas kaip įkroviklis arba atminties kortelių laikymo dėklas, užtikrinant maksimalią jų apsaugą ir saugumą. Jis turi dvigubą įkrovimo lizdą su nepriklausomu maitinimo šaltiniu, leidžiančiu vienu metu įkrauti dvi baterijas, ir išmanų įkrovimo būsenos valdymą, kad būtų išvengta perkrovimo ir užtikrintas saugumas. Įmontuoti žibintai leidžia stebėti dėklo veikimą – raudona lemputė rodo, kad baterijos vis dar kraunamos, o žalia lemputė rodo, kad baterijos yra visiškai įkrautos. Pastaba – baterijos nepridedamos.

| Gamintojas | Puluzas |
|---|---|
| Suderinamumas | Insta360 X4 |
| Spalva | juoda |
| Įvesties galia | 5 V 3 A |
| Išėjimo galia | 4,4 V 3 A |
| Įkrovimo laikas | 90 minučių (dviejų baterijų įkrovimo laikas atitinkamai pailgėja) |
| Matmenys | 5,5 cm x 7,7 cm x 5 cm |
| Uostas | USB-C |