Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Suvirinimo jungtis turi penkis prijungimo taškus laidams, kurių skerspjūvis yra nuo 0.5-2.5mm², su nominaliu įtampa 450V ir srove 24A. Skaidri korpuso medžiaga leidžia lengvai patikrinti jungtis, o komplekte yra 100 vnt.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Suvirinimo jungtis |
| Prijungimo taškai | 5 |
Specifikacijos |
|
| Nominali įtampa | 450V |
| Nominali srovė | 24A |
| Nominali impulsinė įtampa (II/2) | 4kV |
| Laido skerspjūvio plotas | 0.5-2.5mm² |
| Izoliacinė medžiaga | Polikarbonatas (PC) |
| Darbo temperatūra | -25°C iki +85°C |
| Matmenys | 22 x 16 x 5.5 mm |
| Svoris | 174g (už 100 vnt) |
| Spalva | Skaidri; Geltona |
| Komplektą sudaro | 100 vnt |