Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Coman WD2 Mini magic arm pasižymi 6.5 cm aliuminio konstrukcija su dviem 1/4'' male sriegiais ir maksimaliu apkrovos pajėgumu iki 300 g. Jis leidžia 360° sukimosi kampą ir turi greito užrakinimo drugelio spaustuką, kad būtų lengva reguliuoti.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Mini Magic Arm |
| Prekės ženklas | Coman |
| Modelis | WD2 |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 6.5 cm |
| Svoris | 36 g |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Maksimali apkrovos pajėgumas | 300 g |
Techniniai duomenys |
|
| Sukimas | 360° su dviem rutuliniais guoliais |
| Prijungimo sriegiai | Dvi 1/4'' male sriegiai (vienas su užrakinimo mygtuku) |
Įspėjimas dėl saugumo |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui, kad išvengtumėte pavojų. | |