Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Įamžinkite savo kitą kelionę dviračiu iš neįprastos perspektyvos. Rinkinyje yra vairo laikiklis ir krūtinės laikiklis, kad galėtumėte stabiliai pritvirtinti „DJI Osmo Action“, „DJI Action 2“ arba „DJI Osmo Action 3“ kamerą norimoje vietoje ir be vargo sukurti kvapą gniaužiantį vaizdo įrašą. Susitelkite į važiavimo malonumą ir sukurkite daugybę originalių, dinamiškų kadrų! Priedą labai lengva sumontuoti ir jis išsiskiria dideliu patvarumu.

| Gamintojas | DJI |
|---|---|
| Vairo tvirtinimo matmenys | 182,31 x 72,96 x 25,60 mm |
| Vairo tvirtinimo svoris | 149 g |
| Krūtinės ląstos tvirtinimo matmenys | 340 x 230 x 74 mm |
| Krūtinės laikiklio svoris | 216 g |
| Varžtų matmenys | 55,6 x 23 x 13,3 mm |
| Varžto svoris | 11,2 g |
| Suderinamumas | DJI Osmo Action 3, DJI Action 2, DJI Osmo Action |