Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Vaizdas ir garsas | |
| IP vaizdo įvestis | 32 kanalų iki 32 MP raiška*: įjungus ultra HD raiškos režimą, NVR palaiko iki 8 kanalų 32 MP/24 MP IP vaizdo įvestis. |
| Įeinantis pralaidumas | 320 Mbps |
| Išeinantis pralaidumas | 400 Mbps |
| HDMI 1 išvestis | 8K (7680 × 4320) / 30Hz, 4K (3840 × 2160) / 60Hz, 4K (3840 × 2160) / 30Hz, 2K (2560 × 1440) / 60Hz, 1920 × 1080,0 Hz, 1 080 × 1,0 × 1024 / 60 Hz, 1280 × 720 / 60 Hz, 1024 × 768 / 60 Hz |
| HDMI 2 išvestis | 4K (3840 × 2160) / 60 Hz, 4K (3840 × 2160) / 30 Hz, 2K (2560 × 1440) / 60 Hz, 1920 × 1080 / 60 Hz, 1600 × 1200 / 60 Hz, 1600 × 1200 / 60 Hz, 1 600 × 1200 / 60 Hz, 0 0/60Hz , 1024 × 768/60Hz |
| VGA išvestis | 1 920 × 1 080 / 60 Hz, 1 600 × 1 200 / 60 Hz, 1 280 × 1 024 / 60 Hz, 1 280 × 720 / 60 Hz, 1 024 × 768 / 60 Hz |
| Vaizdo išvesties režimas | HDMI1/VGA vienu metu išvestis, HDMI2/VGA nepriklausoma išvestis |
| CVBS išvestis | 1 kanalas, BNC (1,0 Vp-p, 75 Ω), skiriamoji geba: PAL: 704 × 576, NTSC: 704 × 480 |
| Garso išvestis | 1 kanalas, RCA (tiesinis, 1 KΩ) |
| Dvipusis garsas | 1 kanalas, RCA (2,0 Vp-p, 1 KΩ, naudojant garso įvestį) |
| Dekodavimas | |
| Dekodavimo formatas | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Įrašymo raiška | 32 MP/24 MP/12 MP/8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA /4CIF/DCIF/ 2CIF/CIF/QCIF*: įjungus itin HD raiškos režimą , NVR palaiko iki 8 kanalų 32 MP/24 MP IP vaizdo įvestis. |
| Sinchroninis atkūrimas | 16-ch |
| Dekodavimo galimybė | 2 kanalų @ 32 MP (30 kadrų per sekundę) / 2 kanalų @ 24 MP (30 kadrų per sekundę) / 4 kanalų @ 16 MP (30 kadrų per sekundę) / 8 kanalų @ 8 MP (30 kadrų per sekundę) / 16 kanalų @ 4 MP (30 kadrų per sekundę) /32 kanalų @ 2 MP (30 kadrų per sekundę) |
| Dviejų srautų įrašymas | Palaikymas |
| Srauto tipas | Vaizdo įrašas, vaizdo įrašas ir garsas |
| Garso suspaudimas | G.711ulaw/G.711alaw/G.722/G.726/AAC/MP2L2 |
| Tinklas | |
| Nuotolinis ryšys | 128 |
| Tinklo protokolas | TCP/IP, DHCP, IPv4, IPv6, DNS, DDNS, NTP, RTSP, SADP, SMTP, SNMP, NFS, iSCSI, ISUP, UPnP™, HTTP, HTTPS |
| Tinklo sąsaja | 2 RJ-45 10/100/1000 Mbps savaime prisitaikančios Ethernet sąsajos |
| REIDAS | |
| RAID tipas | N/A |
| Pagalbinė sąsaja | |
| eSATA | 1 eSATA sąsaja |
| SATA | 4 SATA sąsajos |
| Talpa | Iki 14 TB talpos kiekvienam HDD |
| Serijinė sąsaja | 2 RS-485 (pusiau dvipusis), 1 RS-232 |
| Signalizacija įėjimas/išėjimas | 16/9 |
| USB sąsaja | Priekinis skydelis: 2 × USB 2.0; Galinis skydelis: 1 × USB 3.0 |
| Ctrl 12V | Valdoma 12 VDC, 1 A galia išoriniam signalizacijos įrenginiui; Maitinimas bus įjungtas, kai suveikia aliarmo išvestis. *: Ctrl 12V galia valdoma 9 signalizacijos išėjimu. |
| DC 12V | 12 VDC, 1 A išėjimo galia |
| Generolas | |
| Maitinimo šaltinis | 100–240 VAC, 50–60 Hz |
| Vartojimas | ≤ 15 W (be HDD) |
| Darbinė temperatūra | -10 °C iki 55 °C (14 °F iki 131 °F) |
| Darbinė drėgmė | 10% iki 90% |
| Važiuoklė | 19 colių stelaže montuojama 1,5U važiuoklė |
| Matmenys (P × S × A) | 445 × 400 × 75 mm (17,5 × 15,7 × 3,0 colio) |
| Svoris | ≤ 5 kg (be HDD, 11 svarų) |
| Sertifikavimas | |
| FCC | 15 dalies B poskyris, ANSI C63.4-2014 |
| CE | EN 55032:2015+A1:2020, ENIEC61000-3-2:2019+A1:2021, EN 61000-3-3:2013+A1:2019, EN 50130-4:2011+A1:2014, EN+2014, EN+2017 A11:2020 |
Vasara – atostogų metas. Nesvarbu, ar keliaujate į užsienį, ar tik aplankote draugus ir šeimą kitame Lietuvos mieste, natūralu nerimauti dėl savo namų saugumo. Laimei, „Reolink“ namų stebėjimo įranga gali padėti jums atsipalaiduoti. Varlė.lt specialistai šiame straipsnyje pateikė keletą …
Monitoringas
Jeigu fiziškai negalite stebėti namo, biuro ar poilsiui nuomojamos nuosavybės, geriausias dalykas, kokį galite padaryti – yra įsigyti modernią skaitmeninę vaizdo kamerą, kuri atliks daugiau, nei tiesiog įrašinės vaizdą. Greičiausiai norėsite kameros, kuri galės realiu laiku perduoti vaizdą …