Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Standartas : | IP |
| Serija : | Easy |
| Palaikomų kanalų skaičius : | 16 |
| Palaikomos rezoliucijos : | max. 12 Mpx - 4000 x 3000 px |
| AI maitinamas iš NVR : |
|
| AI maitinamas IPC : |
|
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
Portas: 80 arba prieiga per debesį
|
| Priėjimas iš PC kompiuterio : | Portas: 80 arba prieiga per debesį - PC: Nemokama programa EZStation |
| Aptarnaujami standieji diskai : | 1 x 10 TB SATA |
| Video išvestys : |
1 vnt. HDMI 4K
1 vnt. VGA |
| Pralaidumas (bitrate) : | max. 80 Mbps |
| Audio įvestys/išvestys : | 1 / 1 |
| Vaizdo glaudinimo metodas : | Ultra 265 / H.265 / H.264 |
| Archyvavimas išorinėse laikmenose : | Archyvavimas į USB laikmeną (pendrive, išorinį diską) |
| Tinklo sąsaja : | 1 x RJ-45 10/100 Base-TX |
| ONVIF : |
|
| Numatytas adresas IP : | DHCP arba 192.168.1.30 |
| Numatomas vartotojo pav. / administratoriaus slaptažodis : | admin / 123456 |
| USB : |
1 x
USB 2.0
1 x USB 3.0 |
| Aliarmo įvestys/išvestys : |
|
| Switch POE : |
|
| Maitinimas : | 12 V DC / 2 A (komplekte - maitinuvas) |
| Galios suvartojimas : | ≤ 12 W (be HDD) |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.7 kg |
| Matmenys : | 260 x 222 x 47 mm |
| Aptarnaujamos kalbos : | lenkų, anglų, bulgarų, kroatų, čekų, danų, estų, suomių, prancūzų, graikų, ispanų, Olandų kalba, lietuvių, latvių, vokiečių, norvegų, portugalų, rusų, rumunų, serbų, slovakų, slovėnų, švedų, turkų, ukrainietiškas, vengrų, italų |
| Gamintojas / Markė : | UNIVIEW |
| Garantija : | 3 metai |