Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti

| Modelis | KG-1354L-A2 |
| Garso ir vaizdo įėjimai | |
| Vaizdo įvestys | 4x BNC (1.0Vp-p, 75Ω) |
| TVI | 1080P, 720P |
| CVI | 1080P, 720P |
| AHD | 1080P, 720P |
| IP | 2 x 2 MP (numatytasis); iki 6 tūkst. 2 MP be analoginių kamerų Raiška: 1080P / 720P |
| Garso įvestys | 1x, RCA (2.0 Vp-p, 1 KΩ), 4x (per koaksialinį kabelį) |
| Dvipusis pokalbis | 1x, multipleksas su garso įvestimi (RCA) |
| AoC | Taip |
| Garso ir vaizdo išvestys | |
| HDMI | 1x, raiška: 1920 × 1080 / 60 Hz, 1280 × 1024 / 60 Hz, 1280 × 720 / 60 Hz, 1024 × 768 / 60 Hz |
| VGA | 1x, raiška: 1920 × 1080 / 60 Hz, 1280 × 1024 / 60 Hz, 1280 × 720 / 60 Hz, 1024 × 768 / 60 Hz |
| CVBS | 1x, BNC (1.0Vp-p, 75Ω), PAL: 704x576, NTSC: 704x480 |
| Garso išvestis | 1x, RCA (linijinis, 1kΩ) |
| Įrašymas | |
| Suspaudimas | H.265+/H.265/H.264+/H.264 (nustačius H.265 glaudinimą, IP kamerų su H.264 neprijungsime, o įjungus H.264 glaudinimą – IP kamerų su H.265 neprijungsime) |
| Rezoliucija | 4x 1080P Lite@15 kadr./s; 960H1/D1/CIF 25 kadrai/s |
| Bitų sparta | 11–2707 Kbps |
| Įrašymo režimas | Rankinis, su tvarkaraščiu, su aliarmu |
| Garso glaudinimas | G.711a |
| Garso bitų sparta | 64 Kbps |
| Atkūrimas ir archyvavimas | |
| Atkūrimo režimas | Išmanusis / Įprastas / Pagal laiką / Pagal etiketę / Įvykį / Nuotraukų atkūrimas |
| Atkūrimas | iki 4 kanalų |
| Archyvavimo metodas | USB/Tinklas |
| Papildomos funkcijos | |
| SMD | 4 kanalai (žmogus/transporto priemonė) |
| Pažangus judesio aptikimas BNC jungtims | 1 kanalas: linijos kirtimas, įsibrovėlių aptikimas |
| Pažangus judesio aptikimas IP sistemoms | peržengiant liniją, aptinkant įsibrovėlį |
| Išmanusis atkūrimas BNC jungtimi | linijos kirtimas, įsibrovėlių aptikimas, judesio aptikimas |
| Pažangus atkūrimas IP ryšiui | linijos kirtimas, įsibrovėlių aptikimas, judesio aptikimas |
| Įrašymas debesyje | TAIP („Google“ diskas, „Dropbox“) |
| Debesijos atnaujinimas | TAIP |
| Tinklas | |
| Ethernet | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Tinklo funkcijos | HTTPs, HTTP, TCP/IP, IPv4, UPnP, Onvif2.6, RTSP, RTCP, UDP, SMTP, SNMP, Daugiaadresis perdavimas, IGMP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P |
| Mobilioji programėlė | „iOS“ („iPhone“, „iPad“), „Android“ (telefonas, planšetė) |
| Kietasis diskas | |
| SATA | 1x kietasis diskas |
| Talpa | Iki 8 TB |
| Išorinės sąsajos | |
| USB | Priekinis skydelis: 1x USB 2.0 Galinis skydelis: 2x USB 2.0 |
| Bendra | |
| Maitinimo šaltinis | 12 V nuolatinė srovė, 2 A |
| Energijos suvartojimas | ≤15 W (be kietojo disko) |
| Darbo sąlygos | -10°C~+55°C / 10%~90% santykinė oro temperatūra |
| Matmenys (P × G × A) | 250 x 230 x 45 mm |
| Svoris (be kietojo disko) | 1,3 kg |