Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Standartas : | TCP/IP |
| Palaikomos rezoliucijos : | max. 12 Mpx - 4000 x 3000 px |
| Video išvestys : |
1 vnt. HDMI 4K
1 vnt. VGA |
| Audio aptarnavimas : |
8 Kanalų - Garsas iš kamerų
Dvikrypčio audio srauto palaikymas |
| Audio įvestys : | 1 vnt. CINCH |
| Audio išvestys : | 1 vnt. CINCH |
| Vaizdo glaudinimo metodas : | Smart H.265+ / H.265 / Smart H.264+ / H.264 |
| Pralaidumas (bitrate) : | max. 160 Mbps |
| Aptarnaujami standieji diskai : | 2 x 20 TB SATA |
| Įrašinėjimo režimai : | Rankinis, aliarmo, judesio detekcija, grafikas |
| Archyvavimas išorinėse laikmenose : | Archyvavimas į USB laikmeną (pendrive, išorinį diską) |
| Įrašų paieška ir atkūrimas : |
Įrašų paieška pagal laiką ir įvykio pobūdį. Perklausa: pirmyn, atgal, pagreitinimas, sulėtinimas
Pažangi paieška (sekundės tikslumu) Funkcija Smart Playback Įrašų atkūrimas iš maks. 8 kamerų vienu metu |
| Tinklo sąsaja : | 1 x RJ-45 10/100/1000 Base-TX |
| Tinklo funkcijos : | Pilnas aptarnavimas per tinklą, Nuotolinis įrašų kopijavimas, Integruotas žiniatinklio serveris |
| Tinklo protokolai : | HTTP, HTTPS, TCP/IP , IPv4/IPv6 , UDP, NTP, DHCP, DNS, SMTP, UPnP, IP Filter, FTP, DDNS, SNMP, Alarm Server, P2P, Auto Register, IP Search |
| ONVIF : | 22.12 |
| Numatytas adresas IP : | 192.168.1.108 |
| Numatomas vartotojo pav. / administratoriaus slaptažodis : |
admin / admin
Administratoriaus slaptažodį reikia įvesti pirmą kartą įjungiant |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
Portas: 37777 arba prieiga per debesį
Android: Nemokama programa iOS (iPhone): Nemokama programa Žiūrėti filmą kaip konfigūruoti P2P registratoriuose Dahua ir kaip įjungti mobilią programą |
| Prieigos portas per www : | 80, 37777 |
| Prieigos portas per programą į PC : | 37777 |
| Prieigos portas per mobiliąją programą : | 37777 |
| RTSP URL : |
rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Pagrindinis srautas
rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pagalbinis srautas |
| USB : | 2 vnt. USB 2.0 |
| Nuoseklieji prievadai : | - |
| Aliarmo įvestys/išvestys : | 4 / 2 |
| PTZ valdymas : | IP kameros, greitasukės (Speed Dome) |
| Judesio detekcija : | ✔ |
| Pažangi vaizdo analizė : | ✔ |
| Pasirinktos funkcijos : |
SMD PLUS - ieškoma objekto klasifikuojamo kaip: žmogus, motorinė transporto priemonė
Fiktyvių pavojaus signalų filtravimas pagal asmenų ir transporto priemonių atpažinimą Privatumo zonos Funkcijos vykdomos bendradarbiaujant registratoriui ir aptarnaujančioms vaizdo kameroms šias funkcijas : Pažangi vaizdo analizė : perimetro apsauga, scenos pakeitimas veido detekcija - aptarnauja 6 veido savybių požymius Veido atpažinimas žmonių skaičiavimas šilumos žemėlapis |
| Aptarnavimas pele : | ✔ |
| IR pultas rinkinyje : | - |
| Switch PoE : | - |
| Maitinimas : | 12 V DC / 4 A (komplekte - maitinuvas) |
| Galios suvartojimas : | max. 10 W (be HDD) |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 1.5 kg |
| Matmenys : | 375 x 283 x 53 mm |
| Aptarnaujamos kalbos : | lenkų, anglų |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |
Greito paleidimo instrukcija EN