Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Tinklinis registratorius, kuriame yra pažangios vaizdo analizės funkcijos.
Registratorius AcuSense palaiko technologiją, leidžiančią filtruoti klaidingus pavojaus signalus, atsižvelgiant į žmonių ir transporto priemonių atpažinimą.
| Aptarnaujami standartai : | IP |
| Palaikomų kanalų skaičius : | 32 |
| Palaikomos rezoliucijos : | 12 Mpx |
| AI maitinamas iš NVR : |
Veido atpažinimas - Veido su vaizdais iš duomenų bazės palyginimas, Aptarnavimas iki 16 veido duomenų bazių, kartu 20 000 veido nuotraukų, Sumani asmenų paieška pagal veido nuotrauką
Pažangios periferinės apsaugos funkcijos: įsilaužimas, linijos peržengimas atsižvelgiant į atskiras taisykles transporto priemonėms ir pėstiesiems. Sumanus judesių aptikimas (su asmenų ir transporto priemonių atskyrimu) - Fiktyvių pavojaus signalų filtravimas pagal asmenų ir transporto priemonių atpažinimą |
| AI maitinamas IPC : |
Veido atpažinimas
Pažangios periferinės apsaugos funkcijos: įsilaužimas, linijos peržengimas atsižvelgiant į atskiras taisykles transporto priemonėms ir pėstiesiems. Išmanus objektų sekimas Sumanus judesių aptikimas (su asmenų ir transporto priemonių atskyrimu) ANPR VCA - metaduomenų palaikymas |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
Portas: 8000 arba prieiga per debesį
Android: Nemokama programa iOS: Nemokama programa |
| Priėjimas iš PC kompiuterio : |
80, 8000 prievadai
Konfigūracija ir valdymas pagal iVMS-4200 programą Chrome, Firefox, Safari, Edge naršyklė |
| Aptarnaujami standieji diskai : | 4 x 16 TB SATA |
| Video išvestys : |
1 vnt. HDMI 4K
1 vnt. VGA |
| Pralaidumas (bitrate) : | 256 Mbps (įeinantis) |
| Audio įvestys/išvestys : | 1 / 1 |
| Vaizdo glaudinimo metodas : | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Archyvavimas išorinėse laikmenose : | Archyvavimas į USB laikmeną (pendrive, išorinį diską) |
| Tinklo sąsaja : | 1 x RJ-45 10/100/1000 Base-TX |
| ONVIF : | ✔ |
| Numatytas adresas IP : | 192.168.1.64 |
| Numatomas vartotojo pav. / administratoriaus slaptažodis : |
admin / -
Administratoriaus slaptažodį reikia įvesti pirmą kartą įjungiant |
| USB : |
2 vnt.
USB 2.0
1 vnt. USB 3.0 |
| Aliarmo įvestys/išvestys : | - |
| Switch PoE : | Integruotas 16 portų PoE komutatorius, 30 W / Kanalas, PoE (802.3af/at) |
| Maksimali bendra switch apkrova : | 200 W |
| Maitinimas : | 100 ... 240 V AC @ 50 / 60 Hz |
| Galios suvartojimas : | max. 20 W (be HDD & PoE) |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 4.45 kg |
| Matmenys : | 440 x 400 x 75 mm, RACK 19", 1.5U |
| Aptarnaujamos kalbos : | lenkų, anglų, bulgarų, kroatų, čekų, danų, estų, suomių, prancūzų, graikų, ispanų, olandų, lietuvių, latvių, vokiečių, norvegų, portugalų, rusų, rumunų, serbų, slovakų, slovėnų, švedų, turkų, ukrainietiškas, vengrų, italų |
| Gamintojas / Markė : | Hikvision |
| SAP Code : | 303621110 |
| Garantija : | 3 metai |
Greito paleidimo instrukcija EN