Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Remax Suji Pro Lightning laidas naudoja 2,4A srovę, todėl greitai atnaujins jūsų įrenginio maitinimą. Ją taip pat naudosite failams perduoti 480 Mbps greičiu. Be to, PVC plastiko naudojimas lemia gaminio patvarumą ir atsparumą dilimui. Savo ruožtu išmanusis lustas yra atsakingas už stabilų įkrovimą, apsaugodamas jūsų įrangą nuo pažeidimų.

| Gamintojas | Remax |
|---|---|
| Modelis | RC-138i |
| Spalva | Juoda |
| Ilgis | 1 m |
| Intensyvumas | 2.4A |
| Perdavimo greitis | 480 Mbps |
| Medžiaga | PVC |
| Išėjimo įtampa | 5V |