Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
USB kabelis, kurio ilgis 1 metras ir suderinamumas su USB 2.0. Palaiko greitą įkrovimą su galia iki 60 W ir maksimalia išėjimo srove 3 A.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Jungtis 1 | USB C (patinas) |
| Jungtis 2 | USB C (patinas) |
| Jungties forma | Tiesi |
| Produkto spalva | Balta |
| Kabelio tipas | Apvalus kabelis |
| USB versija | USB 2.0 |
Galia |
|
| Išėjimo įtampa | 20 V |
| Maksimali įtampa | 20 V |
Svoris ir matmenys |
|
| Kabelio ilgis | 1 m |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės tipas | Kabanti dėžutė |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |