Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Įkraukite įrenginius ir perkelkite failus vienu metu naudodami XO prekės ženklo laidą. 1 metro ilgio kabelis turi USB ir USB-C jungtis, jo maksimali srovė yra 2,1 ampero. Dėl patobulintų technologijų įkrovimas atliekamas saugiai ir be trukdžių. Kabelis atsparus susipainiojimui ir naudojimo žymėms.

| Gamintojas | XO |
|---|---|
| Modelis | NB212 |
| Jungtys | USB/USB-C |
| Įtampa | 5 V |
| Dabartinė | 2,1 A |
| Medžiaga | PVC |
| Ilgis | 1 m |
| Svoris | 27,5 g |
| Spalva | baltas |