Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Gembird CCDB-mUSB2B-AMLM-6 yra aukštos kokybės 8-pin kabelis su medvilniniu pynimu ir metaliniais jungtimis. Jo ilgis siekia 1,8 metro, o elegantiška juoda spalva suteikia jam stilingą išvaizdą.
Savybės |
|
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda |
| Jungties 2 lytis | Vyr. |
| USB versija | USB 2.0 |
| Jungtis 2 | Lightning |
| Kabelio ilgis | 1,8 metro |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 480 Mbit/s |
| Jungties 2 forma | Tiesi |
| Jungtis 1 | USB A |
| Jungties 1 lytis | Vyr. |
| Jungties 1 forma | Tiesi |
| Plug and Play | Taip |
Galia |
|
| Maksimalus įėjimo srovė | 2,1 A |
Pakavimo duomenys |
|
| Pakuotės plotis | 40 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Pakuotės aukštis | 20 mm |
Darni plėtra |
|
| Darni plėtra sertifikatai | RoHS |