Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Intellinet 342070 Tinklo laidas RJ45 Male / RJ45 Male, 3.0 m
30 m pluoštinis USB 3.0 kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5Gbps ir veikia temperatūros diapazone nuo 0°C iki 70°C. Jame yra USB Type A jungtys, o korpusas pagamintas iš cinko lydinio su TPU apvalkalu.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB Kabelis |
| Modelis | 30m Pluoštinis USB 3.0 Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 30m (98.42ft) |
| Palaikomas juostos plotis | 5Gbps |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
| Saugos temperatūra | -20°C - 85°C (-4°F - 185°F) |
| Nominalinė atenuacija | 4dBm/km |
| Minimalus lenkimo spindulys | 30mm (1.18in) |
| Maksimalus tempimo krūvis | 0.3GN/m² |
| Perdavimo terpė | Optinė skaidula 62.5/125/250 Multimode Fiber |
| Perdavimo technologija | 850nm Lazerinė optika |
Jungtys |
|
| Jungtis A | USB Type A Male |
| Jungtis B | USB Type A Female |
| Korpuso medžiaga | Cinko lydinys |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varis lydinys |
| Pin danga | Nikelis + Auksas |
Kabelio konstrukcija |
|
| Apvalkalo medžiaga | TPU |
| Apvalkalo skersmuo | 3mm (0.12in) |
| Spalva | Mėlyna |
Įvairūs |
|
| Grynasis svoris | 0.3kg (0.66lb) |
| Bendras svoris | 0.4kg (0.88lb) |
| Pakavimo tipas | Kartoninė dėžutė |
| Pakavimo matmenys | 240x240x65mm (9.45x9.45x2.56in) |