Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
2 m ilgio USB 2.0 Type A į A laidas su M/M jungtimis abiejuose galuose. Jis palaiko 480 Mbps pralaidumą ir turi PVC apvalkalą su variniu laidininku.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 2m USB 2.0 Type A į A kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | USB 2.0 Type A Male (x2) |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksas |
| Matmenys (apytiksliai) | 15.5 x 35 x 7.8 mm |
Kabelio konstrukcija |
|
| Ilgis | 2m (6.56 pėdų) |
| Standartas | USB 2.0 |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo skersmuo | 4.4 mm |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Tinatas varis |
| Laidininko storis energijai | 26AWG |
| Laidininko storis duomenims | 28AWG |
| Šarvai | Aliuminio magnio pynė 43% |
Veikimas |
|
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Nominalus slopinimas | 0.5-400MHz < 5.8dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 16 mm |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C |
Atitiktis |
|
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65, UL |