Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
2m USB 3.2 Type C į Micro-B kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5Gbps. Kabelis turi patvarią PVC apvalkalą ir yra suderinamas su USB 3.2 Gen 1 įrenginiais.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Ilgis | 2m (6.56ft) |
| Jungtys | USB 3.2 Type C Male į USB 3.2 Micro-B Male |
| Spalva | Juoda |
Specifikacijos |
|
| Duomenų perdavimo greitis | Iki 5Gbps |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Cinkuotas varis |
| Laidininko storis (energijai) | 22AWG |
| Laidininko storis (duomenims) | 30AWG |
| Apsauga | Cinkuota varinė tinklelis 82% |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugos temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą pagal numatytą paskirtį, kad išvengtumėte pažeidimų ar sužalojimų. | |