Baseus „Free2Pull“ USB-C–iP 20W 1 m USB laidas (juodas)
„Baseus Free2Pull“ USB-C–Lightning laidas siūlo reguliuojamą ilgį keturiais intervalais: 35 cm, 60 cm, 83 cm ir 100 cm. Dėl integruoto mechanizmo jis veikia sklandžiai ir patikimai, prisitaikydamas prie jūsų poreikių. Tuo pačiu metu jis yra labai lengvas, o sulankstytas užima labai mažai vietos, todėl jį patogu nešiotis. Laidas taip pat leidžia greitai įkrauti ir perduoti failus iki 480 Mbps greičiu. Produktas suderinamas su dauguma įrenginių, turinčių „Lightning“ prievadą.

Greitas ir saugus įkrovimas
Turėdamas 20 vatų PD galią, „Baseus Free2Pull“ laidas leidžia akimirksniu įkrauti telefoną. Pamirškite ilgą laukimą! Be to, stabili įtampa ir apsauga nuo perkaitimo užtikrins jūsų įrenginio saugumą. Dabar galite greitai įkrauti savo įrangą ir nesijaudinti dėl jos sugadinimo!

Patvarumas ir patikimumas
Laidas pagamintas iš aukštos kokybės PC ir TPE medžiagų, kurios užtikrina jo patvarumą ir apsaugą nuo pažeidimų. Jo negąsdina net pakartotinis lenkimas, prijungimas ir atjungimas, taip pat aukšta ir žema temperatūra! Visa tai reiškia, kad jis gali puikiai tarnauti ilgą laiką.

Greitas duomenų perdavimas
„Baseus Free2Pull“ siūlo iki 480 Mbps duomenų perdavimo greitį, todėl galite greitai perkelti failus tarp įrenginių. Jums nebereikės ilgai laukti, kol pasirinktos nuotraukos ar dokumentai pasieks savo tikslą! Pastaba: laidas nepalaiko vaizdo perdavimo.

Elegantiškas dizainas ir funkcionalumas
Dėl elegantiško ir modernaus dizaino „Baseus Free2Pull“ laidas atrodo išties stilingai. Jis tikrai patiks tiems, kurie vertina ne tik funkcionalumą, bet ir estetiką. Be to, dėl patogaus laido ilgio reguliavimo galimybės jį galite patogiai naudoti įvairiose situacijose.

| Gamintojas | Baseus |
|---|
| Vardas | „Free2Pull“ ištraukiamas įkrovimo laidas iš USB-C į „iP 20W“ |
|---|
| Modelis | P10364501111-00 |
|---|
| Spalva | Juoda |
|---|
| Medžiaga | PC + TPE |
|---|
| Ilgis | 100 cm |
|---|
| Svoris | Maždaug 47 g |
|---|
| Perdavimo greitis | Iki 480 Mbps |
|---|
| Galia | PD 20 W |
|---|
| Įvestis | USB-C |
|---|
| Išvestis | Žaibas |
|---|