„Baseus CoolPlay“ 100 W USB-C į USB-C laidas 2 m (baltas)
Įkraukite įrenginius ir perkelkite failus greitu tempu! „Baseus“ kabelis siūlo 100 vatų galią, užtikrinantį greitą nešiojamųjų kompiuterių, telefonų, planšetinių kompiuterių ir kitų įrenginių maitinimo papildymą. Dėl savo tvirtos konstrukcijos jis yra itin patvarus ir atsparus lenkimui, o išmaniojo lusto naudojimas leido maksimaliai apsaugoti prie laido prijungtus įrenginius. Dvi USB-C jungtys garantuoja platų suderinamumą. Sužinokite, kaip lengva sutaupyti savo brangų laiką!

Saugumas yra raktas
Jūs neturite jaudintis dėl savo įrenginių! Kabeliui naudojamas e-markeris – išmanusis lustas, atsakingas už prijungtų įrenginių tipo atpažinimą. Toks sprendimas leidžia reguliuoti įkrovimo srovę, užtikrinant visišką baterijų saugumą, be kita ko apsaugant juos nuo perkaitimo. Maksimali įkrovimo galia siekia net 100 vatų, o tai reiškia, kad laidas tinka tiek smulkesnėms elektronikai, tiek didesniems įrenginiams, pavyzdžiui, nešiojamiesiems kompiuteriams ar konsolėms.

Negaiškite laiko laukdami
Sutirštinta varinė šerdis užtikrina greitą ir, svarbiausia, stabilų įkrovimą. Dabar galite visiškai įkrauti savo AppleBook Pro 16" per 2 valandas! Be to, kabelis leidžia perkelti duomenis 480 Mbps greičiu, o tai reiškia, kad savo atostogų nuotraukas ar mėgstamus filmus greitai nukopijuosite į išorinį diską. Nebereikia laukti neribotą laiką, kol jūsų įrenginiai vėl bus paruošti darbui!

Tvirta konstrukcija
Kabelis išsiskiria ypatingu patvarumu. Jo konstrukcijoje panaudotos kokybiškos medžiagos, užtikrinančios ne tik stabilų įkrovimą, bet ir išskirtinį atsparumą dilimui. Sutvirtintos metalinės jungtys yra dar patvaresnės nei tradicinės, o lankstus, sustorintas laidas gali atlaikyti bet kokį lenkimą, sukimąsi ir pan. Negana to, laidą malonu liesti, todėl juo naudotis jums bus dar patogiau ! Patogus 2 metrų ilgis puikiai tiks namuose, biure ir net kelionėse, leis patogiai naudotis įrenginiu jį įkraunant!

| Gamintojas | Baseus |
|---|
| Gamintojo kodas | CAKW000302 |
|---|
| Medžiaga | Cinko lydinys + TPE |
|---|
| Bendra galia | 100 W |
|---|
| Perdavimo greitis | 480 Mbps |
|---|
| Įvestis | USB-C |
|---|
| Išvestis | USB-C |
|---|
| Spalva | Baltas |
|---|
| Ilgis | 2 m |
|---|
| Svoris | 133 g |
|---|