USB-C kabelis PD100/240W Spacetronik 1m baltas
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 8 has video
rating 4.5
USB-C kabelis PD100/240W Spacetronik 1m baltas kaina
add to cart Į krepšelį 6.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 6.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Informacje podstawowe
Kabel zasilający USB-C na USB-C Spacetronik KU03-SPC010W. Obsługuje zasilanie Power Delivery do 240W. Długość kabla 1 m. Wtyczki USB-C po obu stronach. Wytrzymała obudowa z ABS. Wzmocniony oplot zapobiega plątaniu i chroni przed uszkodzeniami. Kabel przeznaczony wyłącznie do zasilania, nie obsługuje przesyłu danych.
Zastosowanie
Specyfikacja
Konstrukcja
- Kabel USB-C na USB-C
- Długość: 1 m
- Oplot wzmacniający
- Obudowa z ABS
- Kolor: biały
Parametry techniczne
- Zasilanie Power Delivery do 240W
- Brak przesyłu danych
- Kompatybilność z urządzeniami USB-C
Specifikacija
  • Gamintojas Spacetronik
  • Masė 0.10
  • Pradinė mokykla vnt.
  • Svoris 0
  • Aukštis 1.00
  • Plotis 1.00
  • Gylis 1.00
  • Modelio pavadinimas
    KU03_SPC010W
Panašios prekės
Spacetronik Kabelis adapter zasilania USB-C na DC 2.1/5.5 100cm
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
Spacetronik Kabelis adapter zasilania USB-C na DC 2.1/5.5 100cm kaina
USAMS Kabelis pintas sukamasis U60 2A Lightning žalios spalvos 1m SJ476USB02 (US-SJ476)
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
USAMS Kabelis pintas sukamasis U60 2A Lightning žalios spalvos 1m SJ476USB02 (US-SJ476) kaina
Tellur Minimalist USB-C to Lightning Cable 3A 1m PD27W Juodas
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Tellur Minimalist USB-C to Lightning Cable 3A 1m PD27W Juodas kaina
Beline kabelis 65W USB-C/USB-C 1m baltos spalvos BLNCWC03
  • GamintojasBeline
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaBalta
Beline kabelis 65W USB-C/USB-C 1m baltos spalvos BLNCWC03 kaina
Kabelis USAMS Žalias Series SJ717 30W USB-C į Lightning 1m baltos spalvos
Kabelis USAMS Žalias Series SJ717 30W USB-C į Lightning 1m baltos spalvos kaina
Kabelis USAMS U91 60W USB-C į USB-C 1m, tamsinimui
  • GamintojasUsams
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC
  • Jungties tipasUSB
Kabelis USAMS U91 60W USB-C į USB-C 1m, tamsinimui kaina
Goobay USB - 5,5 x 2,5 DC maitinimo adapteris, 1 m
Goobay USB - 5,5 x 2,5 DC maitinimo adapteris, 1 m kaina
Laidas USB - Micro USB UGREEN US290 QC 3.0 2.4A 1m (juodas)
  • Įvertinimas 5.0 (30)
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
Laidas USB - Micro USB UGREEN US290 QC 3.0 2.4A 1m (juodas) kaina
USB kabelis PremiumCord USB-A - 1 m Juodas (ku31ca1bk)
  • GamintojasPremiumcord
  • Jungties formaA, C
  • Jungties versija,
USB kabelis PremiumCord USB-A - 1 m Juodas (ku31ca1bk) kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Kruger & Matz USB - micro USB kabelis 1.8m
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Kruger & Matz USB - micro USB kabelis 1.8m kaina
100W LED prožektorius, juodas, 3000/4000/6500K, CREE LED chip kaina
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
Wacom Intuos M Juodas kaina
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Bosch 15-dalių karūnėlių kompl Construction Material kaina
Hendi „Lyonnaise“ anglinio plieno keptuvė, 280 mm skersmens kaina