USB 2.0 A į USB-C 3A Vention CTQPF 1M laidas (rožinis)
USB 2.0 A į USB-C 3A „Vention CTQPF“ laidas yra patikimas sprendimas visiems įrenginių su USB-C jungtimi savininkams. Jis išsiskiria aukšta gamybos kokybe, leidžiančia greitai įkrauti ir sklandžiai sinchronizuoti duomenis. Minimalistinis dizainas puikiai tiks bet kokioje aplinkoje – nuo biuro iki namų technologijų kampelio.

Greitas įkrovimas ir duomenų perdavimas
Maksimali 3 A srovė užtikrina greitą įkrovimą, žymiai sutrumpindama išmaniojo telefono ar kitų įrenginių įkrovimo laiką. Be to, jis palaiko 480 Mbps duomenų perdavimą, todėl failus, tokius kaip nuotraukos, dokumentai ar vaizdo įrašai, galite perkelti akimirksniu.

Didelis patvarumas ir saugumas
Alavuoto vario kabelio ir nikelio dangos naudojimas padidina perduodamo signalo ilgaamžiškumą ir stabilumą. Integruotas 56Ω rezistorius papildomai apsaugo prijungtus įrenginius nuo viršįtampių, užtikrindamas saugų kasdienį naudojimą.

Suderinamumas su įvairiais įrenginiais
Laidas sukurtas taip, kad būtų suderinamas su naujausiais įrenginiais, įskaitant „iPhone 15“ serijos, „Xiaomi“, „Samsung“, „Huawei“ ir kitų modelių išmaniuosius telefonus, kurie palaiko USB-C jungtį. Jis taip pat puikiai tiks įkrauti priedus, tokius kaip išorinės baterijos, belaidės ausinės ir nešiojamosios garso kolonėlės.

Ergonomiškas dizainas ir patogus naudojimas
Tvirtas, tačiau lankstus laido dizainas padidina jo atsparumą lenkimui, ką patvirtina patvarumo bandymai. 1 metro ilgio laidas leidžia patogiai naudoti įrenginius net juos kraunant, užtikrinant maksimalų komfortą.

| Gamintojas | Ventiliacija |
|---|
| Modelis | CTQPF |
|---|
| Sąsaja | USB-C / USB-A |
|---|
| Dengimo procesas | Nikeliuotas |
|---|
| Gidas | Alavuotas varis |
|---|
| Ekranavimas | Aliuminio folija |
|---|
| Ekranavimas | PVC |
|---|
| Danga | PVC |
|---|
| IŠ | 3,5 mm |
|---|
| Duomenų perdavimo sparta | 480 Mbps |
|---|
| Nominali srovė | 3A |
|---|
| Nominali galia | 60 W maks. |
|---|
| Ilgis | 1 m |
|---|