USB 2.0 A į USB-C 3A Vention CTNWH 2M laidas (baltas)
USB 2.0 A–USB-C „Vention CTNWH“ laidas yra puikus sprendimas tiems, kurie vertina ir našumą, ir ilgaamžiškumą. Maksimali 3 A srovė leidžia akimirksniu įkrauti ir perduoti duomenis, todėl tai nepakeičiamas priedas kasdieniam naudojimui su moderniais įrenginiais.

Patvarus ir elegantiškas dizainas
Šis laidas išsiskiria tvirta PVC konstrukcija ir aliuminio korpusu, kuris suteikia ne tik estetišką išvaizdą, bet ir apsaugą nuo mechaninių pažeidimų. Be to, lankstus apvalkalas neleidžia laidui susipainioti, todėl jį itin patogu naudoti.

Neprilygstamas patvarumas
„Vention“ laidas buvo išbandytas daugiau nei 30 000 lenkimų, o tai garantuoja ilgą tarnavimo laiką net ir intensyviai naudojant. Sustiprintas laidas ir tvirtos jungtys užtikrina, kad laidas būtų atsparus lūžiams ir pažeidimams, todėl tai idealus pasirinkimas tiems, kuriems reikia patikimų priedų.

Greitas duomenų perdavimas
„Vention“ laidas leidžia vienu metu įkrauti įrenginius ir perduoti duomenis iki 480 Mbps greičiu. Nesunkiai perkelkite mėgstamus filmus, muziką ar dokumentus vos per kelias sekundes, sutaupydami brangaus laiko.

Universalus suderinamumas
USB 2.0 A–USB-C laidas suderinamas su įvairiais įrenginiais, įskaitant išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir kitus įrenginius, kurie palaiko USB-C jungtį. Dėl savo universalumo jis tinka namams, darbui ir kelionėms.

| Gamintojas | Ventiliacija |
|---|
| Modelis | CTNWH |
|---|
| Sąsaja | USB-C / USB-A |
|---|
| Galvanizavimo procesas | Nikeliuotas |
|---|
| Gidas | Alavuotas varis |
|---|
| Ekranavimas | Aliuminio folija |
|---|
| Ekranavimas | PVC + medvilninė pynė |
|---|
| Danga | PVC + aliuminio lydinys |
|---|
| IŠ | 3,8 mm |
|---|
| Duomenų perdavimo greitis | 480 Mbps |
|---|
| Nominali srovė | 3A |
|---|
| Nominali galia | 60 W maks. |
|---|
| Ilgis | 2 m |
|---|