USAMS sieninis įkroviklis 1xUSB-C su ištraukiamu žaibo kabeliu PD+QC 35W Gan greitas įkrovimas

Temperatūros valdomas įkrovimas
Atraskite naują įkrovimo erą su sieniniu USAMS įkrovikliu. Įrengta išmanioji temperatūros valdymo technologija, garantuoja saugų įkrovimą esant žemai temperatūrai, pašalindama perkaitimo riziką įkrovimo proceso metu.

Triguba apsauga saugumui
Užtikrinkite ramybę kraudami naudodami trigubą USAMS įkroviklio apsaugą. Jame yra keletas funkcijų, tokių kaip trumpasis jungimas, viršsrovė, viršįtampa, apsauga nuo perkrovos ir apsauga nuo perkaitimo, užtikrinančios visapusišką jūsų įrenginio saugumą.

Efektyvus įkrovimas naudojant GaN technologiją
Mėgaukitės neįtikėtinai greitu įkrovimu naudodami GaN technologiją, kuri leidžia pasiekti įspūdingą iki 35 W įkrovimo greitį. Modulinė konstrukcija leidžia sklandžiai perjungti „Lightning“ ir „Type-C“ laidus, todėl lankstus įkrovimas puikiai tinka tiek „Apple“, tiek kitų gamintojų įrenginiams.

Patogus ir nešiojamas sprendimas
USAMS įkroviklis taip pat suteikia patogumo naudoti kasdien. Naudodamiesi prailginamos juostos funkcija, galite lengvai pritaikyti laido ilgį pagal savo poreikius, o dėl kompaktiško dizaino įkrovimas yra paprastas ir mobilus, kad ir kur būtumėte.

Dvigubas įkrovimas su išmaniu galios reguliavimu
Praktiška pagalba įkraunant du įrenginius vienu metu! USAMS įkroviklis leidžia atlikti dvigubą įkrovimą su išmaniuoju galios reguliavimu, užtikrinant, kad abu įrenginiai gautų daugiausiai 17,5 W, o tai užtikrina greitą ir efektyvų įkrovimą.
Techniniai duomenys |
| Prekės ženklas | USAMS |
| Modelis | US-CC202 |
| Spalva | Baltas |
| Medžiaga | PC |
| Matmenys | 51 x 51 x 94 mm |
| Svoris | Sveria apie 134g |
| Kabelio ilgis | 80 cm |
| Įvestis | 100–240 V ~ 50/60 Hz 2A (maks.) |
| Žaibo išvestis (integruotas kabelis) | 5V-3A, 9V-3A |
| USB-C išvestis (prievadas) | 5V-3A, 9V-3A, 12V-2,9A, 15V-2,33A, 20V-1,75A PPS: 3.3V-11V/3A |
| Lightning + USB-C išvestis | 17,5 W + 17,5 W |
| Suderinamumas | Mobiliesiems įrenginiams |