USAMS US-CC183 PD20W X-Ron serijos sieninis įkroviklis

USAMS US-CC183 X-Ron Series yra itin kompaktiškas sieninis įkroviklis, sukurtas Apple įrenginiams. Su 20 W galia ir Power Delivery technologija leidžia greitai įkrauti prijungtus įrenginius. Įkroviklis atpažįsta energijos reikalaujančio įrenginio poreikius ir atitinkamai sureguliuoja įkrovimo galią. Įkroviklis yra itin patogus dėl mažo dydžio ir itin lengvo, todėl jį lengva nešiotis kišenėje, rankinėje ar bagaže.

Įkroviklis stebina savo plačiu suderinamumu – juo galima įkrauti ne tik Apple įrenginius, tokius kaip iPhone, iPad ir AirPods, bet ir Android įrenginius iš tokių prekių ženklų kaip Xiaomi, Samsung ir Huawei.

Įrenginys aprūpintas trečios kartos GaN lustu, pasižyminčiu mažu šilumos išsiskyrimu ir puikiu našumu, todėl veikia labai stabiliai, palyginti su tradiciniais įkrovikliais. Lustas apsaugo nuo perkrovimo, trumpųjų jungimų, trukdžių ir perkaitimo, taip pat užtikrina įkrovimo įrenginių apsaugą nuo viršsrovių.
Sieninis įkroviklis su intelektualiu GaN mikroschema apsaugo įrenginius nuo per didelio įkrovimo – jis automatiškai persijungia į priežiūros režimą, kai įkrovimo įrenginys pasiekia 80 %.

Įkroviklis yra trijų universalių spalvų, todėl tikrai patiks net išrankiausiems vartotojams, todėl lengva rasti savo mėgstamą spalvą.
USAMS USB-C prie žaibo kabelis 1m

Atraskite neįtikėtiną įkrovimo našumą naudodami US-SJ610 USB-C/Lightning laidą iš žinomo prekės ženklo USAMS. PD Fast Charging technologijos taikymas su 20 W galia leidžia žaibiškai įkrauti Lightning prievado įrenginius, o tai suteikia įspūdingą 50% įkrovimą vos per 30 minučių.
US-SJ610 laidas ne tik garantuoja galingą įkrovimą, bet ir pasižymi tvirta konstrukcija. Su stora, kelių gijų varine šerdimi su alavuotais antioksidaciniais laidais ir daugiasluoksniu didelio tankio ekranu užtikrina stabilų duomenų perdavimą ir greitą bei saugų įkrovimą.

Pamirškite apie erzinančius iššokančius pranešimus įkrovimo metu! Dėl unikalaus lusto, užtikrinančio puikų suderinamumą su iPhone, US-SJ610 laidas iš PD Fast Charging serijos pašalina visas suderinamumo problemas, o tai reiškia, kad įkrovimas vyksta be rūpesčių be nepageidaujamų trikdžių.

US-SJ610 kabelis praėjo daugiau nei 10 000 lenkimo testų, patvirtinančių jo patvarumą ir atsparumą pažeidimams. Sutvirtintas iki 4,2 mm storio ir pagamintas iš PVC medžiagos, jis yra atsparus įtrūkimams ir puikiai veikia kasdien. Be to, mini kištukas leidžia įkrauti dar patogiau.

Techninės specifikacijos |
Įkroviklis |
| Prekės ženklas | USAMS |
| Modelis | US-CC183 |
| Spalva | Baltas |
| Medžiaga | PC |
| Matmenys | 31 x 33 x 36 mm |
| Svoris | Maždaug 45 g |
| Greito įkrovimo technologijos | Maitinimo tiekimas (PD) |
| Įvesties galia | 100–240 V – 50/60 Hz 0,6 A (maks.) |
| USB-C išvestis | 5V⎓3A 9V⎓2.22A 12V⎓1.67A (maks. 20W) |
Kabelis |
| Prekės ženklas | USAMS |
| Modelis | US-SJ610 |
| Spalva | Baltas |
| Ilgis | 1 m |
| Medžiaga | PVC |
| Galia | 20 W (maks.) |
| Duomenų perdavimo greitis | 480 Mbps |
| Suderinamumas | „Lightning“ prievado įrenginiams |