Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m









Dane Techniczne | |
| Ženklo tipas | USB-C – USB |
| Medžiaga | Nailonas |
| Długość | 1,2 m |
| Šibkie ładowanie | Tak |
| Porty wejściowe | USB, USB-C |
| Porty Wyjściowe | „MicroUSB“, USB-C, „Lightning“ |
| USB-C laidas | 100 W (maks.) |
| Moc USB - USB-C | 65 W (maks.) |
| „Moc USB-C“ – „Lightning“ | 30 W (maks.) |
| USB atmintinė „Lightning“ | 12 W (maks.) |
| Moc USB-C - MicroUSB | 18 W (maks.) |
| Moc USB - MicroUSB | 18 W (maks.) |
| Maksymalna prędkość transmisji danych | 480 Mbps (maks.) |
| Spalvos | Juodasis |
| Kompiuterių pardavimas | „Lightning“ / „MicroUSB“ / USB-C |