USAMS US-CC167 automobilinis įkroviklis

Kompaktiškas USAMS US-CC167 automobilinis įkroviklis su papildomu įkrovimo laidu yra itin praktiškas prietaisas visiems, kurie tikisi geriausių rezultatų per trumpiausią įmanomą laiką.

Įkroviklis turi šiltą LED apšvietimą. Švelnus žibinto apšvietimas yra labai švelnus ir praktiškas vairuojant automobilį naktį – jums nereikia jaudintis dėl blaškymo ar akinimo.

Įrenginys turi du USB prievadus, kurių kiekvienas visada leidžia greitai įkrauti ir yra suderinamas su tokiais protokolais kaip QC/AFP/SCP/FCP ir kitais, suderinamais su „Android“ sistemomis. Du USB prievadai ir didelė galia leidžia vienu metu įkrauti kelis įrenginius, taupant brangų laiką.

Priedas taip pat parduodamas su spiraliniu laidu, suderinamu su „Fast Charging“ technologija, kuris baigiasi USB C tipo jungtimi. Optimalus ilgis (100 cm) užtikrina patogų naudojimą ir lengvą laikymą.

Automobilinis įkroviklis turi įmontuotą išmanųjį lustą, kuris apsaugo įrenginius nuo perkrovimo – jis automatiškai persijungia į palaikymo režimą, kai jūsų įkrovimo įrenginys pasiekia 80 % įkrovos.

Pastaba! Šis gaminys skirtas tik daugumai automobilių su cigarečių degiklio lizdu ir 12–24 V įėjimo įtampa. Jis netinka sunkvežimiams, ekskavatoriams ar kitoms transporto priemonėms, kurių įtampa aukštesnė nei 24 V.

Techninės specifikacijos
| Medžiaga | PC + ABS + TPU |
| Matmenys | 60,6 x 30 x 30 mm |
| Svoris | Apytiksliai 52,4 g |
| Spalva | Juoda |
| Įvestis | 12–24 V nuolatinė srovė |
| USB C tipo išvestis | 5 V × 3 A 9 V × 3 A 12 V × 2,5 A (maks. 30 W) |
| USB C tipo kabelio išvestis | 5 V × 3 A 9 V × 3 A 12 V × 2,5 A (maks. 30 W) |
| USB išvestis | 5 V × 3 A 9 V × 2 A 12 V × 2,5 A (maks. 30 W) |
| USB + USB-C išvestis | 5 V × 3,4 A (maks. 17 W) |
| USB + USB-C (laidinis) išėjimas | 30 W (maks.) + 30 W (maks.) |
| USB-C + USB-C (laidinis) išvestis | 30 W (maks.) + 30 W (maks.) |
| (USB + USB-C) + USB-C (laidinis) išėjimas | 17 W (maks.) + 30 W (maks.) |
| Suderinamumas | Mobiliesiems įrenginiams ir transporto priemonėms su 12–24 V įtampa |