Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
"Unitek" USB-A-USB-C kabelis užtikrina greitą iki 2 A įkrovimą ir iki 5 Gb/s duomenų sinchronizavimą (USB 3.1 Gen1), todėl idealiai tinka išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams su USB-C jungtimi. Užlieti kištukai, ekranavimas ir variniai laidininkai padidina jungties patvarumą ir stabilumą, o "Quick Charge 2.0" palaikymas ir platus suderinamumas su "Windows", "MacOS", "Linux" ir "Android" palengvina kasdienį įkrovimą ir failų perdavimą..
| Laidas : | USB-C kištukas / USB-A kištukas |
| Medžiaga : | PVC danga |
| Laido ilgis : | 3.0 m |
| Spalva : | Juoda |
| USB standartas : | USB 3.1 Gen 1 |
| Pagrindinės savybės : | Puikus patvarumas Variniai laidai Quick Charge 2.0 - greitas krovimas , Palaikomas perdavimo greitis : 5 Gbps |
| Kabelio skersmuo : | 4 mm |
| Svoris : | 0.09 kg |
| Gamintojas / Markė : | UNITEK |
| Garantija : | 2 metai |