UGREEN USB 2.0 USB-C į USB-C laidas 1m baltas
Įkraukite savo įrenginius akimirksniu su „UGREEN US300 USB-C“ į USB-C laidą. Produktas tiekia iki 100 W galią ir iki 5 A srovę bei palaiko įvairius greito įkrovimo standartus. Jis taip pat leidžia perkelti failus iki 40 MB/s greičiu. Laidas taip pat išsiskiria plačiu suderinamumu ir tvirta, patvaria konstrukcija.

Greitas įkrovimas
Patirkite, kaip greitai jūsų įrenginiai gali būti paruošti naudoti. Laidas siūlo iki 100 W galią ir iki 5 A srovę. Jis taip pat palaiko tokius standartus kaip PD, QC4.0 ir FCP. Visa tai reiškia, kad su jo pagalba, pavyzdžiui, 2018 m. „MacBook Pro“ iki 100 % galite įkrauti maždaug per 2 valandas, „Huawei P40“ – maždaug per 103 minutes, o „iPad Pro 11“ – maždaug per 2,5 valandos.

Platus suderinamumas
US300 laidas suderinamas su daugeliu įrenginių, turinčių USB-C prievadą. Jo pagalba galite lengvai įkrauti, pavyzdžiui, „Xiaomi 10 Pro“ arba „Samsung Galaxy Note 10“ išmanųjį telefoną, „iPad Air 10.9" arba „iPad Pro 11" 2020 / 2018“, „Nintendo Switch“ konsolę, „MacBook“, taip pat „Dell“, „HP“ arba „Lenovo“ nešiojamąjį kompiuterį.

Momentinis failų perdavimas
Ar dažnai perkeliate failus tarp įrenginių? US300 laidas jums taip pat padės! Produktas užtikrina iki 40 MB/s perdavimo greitį. Tai reiškia, kad 1 GB failų perkelsite vos per maždaug 30 sekundžių! Su UGREEN jums nereikės ilgai laukti, kol jūsų nuotraukos ar vaizdo įrašai pasieks savo tikslą.

Patobulintas dizainas
Patvarus TPE plastikinis apvalkalas apsaugo laidą nuo pažeidimų, o alavuotas varinis laidas užtikrina stabilų ir patikimą signalo perdavimą. US300 taip pat pasižymi atsparumu lenkimui ir dilimui. Be to, įmontuotas E-Marker lustas yra atsakingas už išmanų energijos paskirstymą, užtikrinantį greitą ir saugų įkrovimą.

Specifikacija:
| Prekės ženklas | UGREEN |
|---|
| Vardas | USB-C 2.0 kištukas-kištukas laidas |
|---|
| Modelis | 300 JAV dolerių |
|---|
| Spalva | Balta |
|---|
| Tipas | USB-C į USB-C |
|---|
| Dabartinis | 5A maks. |
|---|
| Galia | 100 W maks. |
|---|
| Perdavimo greitis | Iki 40 MB/s |
|---|
| Medžiaga | TPE |
|---|
| Kabelis | Alavuotas varis |
|---|
| Kabelio ilgis | 1 m |
|---|