USB į USB-C laidas UGREEN US287
Mėgaukitės greitu įrenginių įkrovimu ir perkelkite failus iki 480 Mbps greičiu. UGREEN US287 USB į USB-C laidas įkraunamas iki 3 A ir palaiko tokius protokolus kaip QC3.0. Tai taip pat užtikrina saugų naudojimą. Tuo pačiu metu jis yra suderinamas su daugeliu įrenginių ir yra ypač patvarus.

Greitas įkrovimas
Tereikia kelių akimirkų įkrauti pasirinktą USB-C įrenginį. Kabelis palaiko QC3.0 ir QC2.0 greitąjį įkrovimą ir gali įkrauti iki 3 A. Tai reiškia, kad jūsų išmanusis telefonas ar nešiojamasis kompiuteris vėl pradės veikti greitai!

Perkelkite failus akimirksniu
Kabelis leidžia vienu metu įkrauti įrenginius ir perkelti failus iki 480 Mbps greičiu. Taigi galite sutaupyti laiko! Įkraukite telefoną ir per kelias akimirkas nukopijuokite visus reikalingus dokumentus, nuotraukas ar vaizdo įrašus.

Saugumas
Jums nebereikia jaudintis dėl įkraunamos įrangos saugumo. Kabelis turi pažangų 56KΩ rezistorių, kuris užtikrina stabilią srovę ir apsaugo prijungtą įrenginį nuo pažeidimų.

Platus suderinamumas
Kabelis suderinamas su dauguma įrenginių, turinčių USB-C prievadus. Pavyzdžiui, galite įkrauti Samsung, Xiaomi, Huawei ar LG išmaniuosius telefonus. Jis taip pat tinka „GoPro Hero 6“ kamerai ir „Nintendo Switch“ konsolei. Taip pat galite sėkmingai prijungti jį prie „Xiaomi“ ir „Huawei“ nešiojamųjų kompiuterių bei „MacBook“.

Patobulintas dizainas
Kabelis yra itin patvarus ir atsparus lenkimui, tempimui, susipainiojimui, nusidėvėjimui ir pažeidimams. Jis pagamintas iš puikios kokybės, patvarių medžiagų, o jautriausios jo dalys buvo papildomai apsaugotos. Alavuotas varinis kabelis užtikrina stabilų perdavimo ir įkrovimo saugumą. Jis taip pat atsparus korozijai.

| Prekės ženklas | ŽALIA |
|---|
| Modelis | US287 |
|---|
| Tipas | USB į USB-C |
|---|
| Ilgis | 3 m |
|---|
| Medžiaga | PVC |
|---|
| Dabartinė | Iki 3A |
|---|
| Įtampa | Iki 5V |
|---|
| Perdavimo greitis | Iki 480 Mbps |
|---|
| Šerdis | Alavuotas varis |
|---|
| Spalva | Juoda |
|---|