Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
UGREEN Micro USB laidas yra aukštos kokybės, patvarus ir estetiškas. Kabelis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, o jo nikeliuoti galai užtikrina ilgą patvarumą.

Pagamintas iš neoksiduoto vario, kabelis turi ir įkrovimo, ir duomenų perdavimo funkcijas. Jis suderinamas su dauguma rinkoje esančių įrenginių (su mikro USB įvestimi). Kabelis suderinamas su Quick Charge 3.0 technologija ir leidžia greitai perduoti duomenis 480 Mb/s greičiu.

| Modelis | 289 JAV dolerių |
|---|---|
| Jungtis | mikro USB |
| Medžiaga | PVC |
| Ilgis | 50 cm |
| Duomenų perdavimas | 480 Mb/s |
| Įtampa | 5 V |
| Dabartinė | 2,4 A |
| Spalva | Juoda |