Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti


| Modelis | 290 JAV dolerių |
|---|---|
| Jungtis | mikro USB |
| Medžiaga | Nailonas + TPE, aliuminis |
| Ilgis | 50 cm |
| Duomenų perdavimas | 480 Mb/s |
| Įtampa | 5 V |
| Dabartinė | 2,4 A |
| Spalva | Juoda |
TOP susijusios paieškos