Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Automobilinis įkroviklis (cigarečių uždegiklio kištukas) su 2 lizdais USB-A, kuriais galima įkrauti įvairius elektroninius prietaisus, pvz., išmaniuosius telefonus ir kt..
Palaiko greitąjį įkrovimą (didžiausia srovė 3.1A).
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Įvesties įtampa : | 12 ... 24 V DC |
| Išvesties įtampa : | 5 / 9 / 12 V DC - išvestis 1, 5 V DC - išvestis 2 |
| Išvesties srovė : | 3.1 / 1.8 / 1.8 A - išvestis 1, 3.1 A - išvestis 2 |
| Išvesties galia : | 21.6 W |
| Išvestis : | 2 x USB-A ( 1 x Quick Charge 3.0, 1 x 3.1 A ) |
| Apsaugos priemonės : | Daugiapakopė įkrautų prietaisų apsaugos sistema |
| Pagrindinės savybės : | Pažangus energijos valdymas Išmanusis baterijos krovimas, pailginantis tarnavimo laiką Quick Charge 3.0 - greitas krovimas Apšvietimas mėlynos spalvos |
| Korpuso tipas : | Automobilinio žiebtuvėlio kištukas Plastikas (PC + ABS) |
| Spalva : | Juoda |
| Svoris : | 0.026 kg |
| Matmenys : | Ø 34 x 77 mm |
| Garantija : | 2 metai |