3 viename USB-C į USB-C / Lightning / Micro USB laidas, Mcdodo CA-3730, 1,2 m (juodas).
„Mcdodo CA-3730“ laidas turi tris sąsajas (USB-C, „Lightning“, „Micro USB“) ir 5 ilgio reguliavimo lygius. Maksimali 6 A srovė, 66 W galia ir greito įkrovimo palaikymas leidžia laidui vienu metu įkrauti tris įrenginius ir perduoti duomenis 480 Mbps greičiu. Pagamintas iš patvarių medžiagų, užtikrina saugumą ir patikimumą kasdien naudojant.

Universalumas ir didelė galia
„Mcdodo CA-3730“ turi tris skirtingas jungtis: USB-C, „Lightning“ ir „Micro USB“, kurios leidžia įkrauti įvairius įrenginius – nuo išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių iki ausinių. Maksimali 6 A srovė ir iki 66 W išėjimo galia užtikrina greitą įkrovimą, palaikydamas DCP, FCP, AFC, VOOC ir QC3.0 protokolus. Dėl to „Huawei Mate 40 Pro“ galima įkrauti iki 86 % vos per 30 minučių.

Patogu naudoti
„Mcdodo CA-3730“ laidas siūlo reguliuojamo ilgio funkciją – penkis lygius: 9 cm, 36 cm, 62 cm, 78 cm ir 92 cm, todėl galite jį pritaikyti prie skirtingų poreikių ir situacijų. Be to, galimybė vienu metu įkrauti tris įrenginius idealiai tinka žmonėms, kurie naudoja kelis įrenginius su skirtingomis sąsajomis.

Patvarumas ir saugumas
Pagamintas iš patvarių medžiagų, tokių kaip PC, TPE ir aliuminio lydinys, laidas yra atsparus oksidacijai ir mechaniniams pažeidimams. Sklandus laido išvyniojimo mechanizmas be strigimo ir apsauga nuo susipainiojimo leidžia jį patogiai ir be rūpesčių naudoti.

Efektyvus duomenų perdavimas
„Mcdodo CA-3730“ užtikrina 480 Mbps duomenų perdavimą, todėl galite greitai perkelti failus tarp įrenginių. Tai ypač naudinga žmonėms, kurie dažnai sinchronizuoja duomenis tarp skirtingų įrenginių.

| Gamintojas | Makdodas |
|---|
| Modelis | CA-3730 |
|---|
| Spalva | juoda |
|---|
| Ilgis | 1,2 m |
|---|
| Sąsaja | USB-C į USB-C / „Lightning“ / „Micro USB“ |
|---|
| Dabartinis | 6A (maks.) |
|---|
| Medžiaga | PC, TPE, aliuminio lydinys |
|---|
| Išėjimo įtampa | „Lightning“: 5 V / 2,4 A; USB-C: 11 V / 6 A; „Micro USB“: 5 V / 2 A. |
|---|