3 viename Baseus Free2Draw USB–M+L+C 100 W laidas, 1,1 m (baltas).
Susipažinkite su Baseus Free2Draw – novatorišku laidu, kuriuo galite patogiai įkrauti 3 skirtingus įrenginius vienu metu. Sulankstomas dizainas su trijų tipų jungtimis – USB-C, „Lightning“ ir „Micro USB“ – garantuoja universalumą, o tvirta konstrukcija ir 100 W galia užtikrina patikimumą bet kokioje situacijoje. Atraskite naują patogumo lygį!

Visiems jūsų įrenginiams
Jums nereikia nešiotis skirtingų laidų visiems savo įrenginiams. „Free2Draw“ turi tris skirtingus lizdus: USB-C, „Lightning“ (skirtą „Apple“) ir „Micro USB“, todėl vienu metu galite įkrauti net tris įrenginius. Ar naudojate įvairius elektroninius prietaisus ir įtaisus? Šis laidas tikrai atitiks jūsų poreikius!

Momentinis įkrovimas ir duomenų perdavimas
Kabelis ne tik užtikrina itin greitą 100 W įkrovimą 6A suderinamiems įrenginiams, bet ir žaibišką duomenų perdavimą iki 480 Mbps. Jis puikiai tinka dideliems failams, pvz., vaizdo įrašams ir nuotraukoms, perkelti.

Novatoriškas dizainas
Laidas turi permatomą korpusą, kuris suteikia jam modernų vaizdą. Tai daro jį įdomiu ir akį traukiančiu įrenginiu. Dvigubo kaulo konstrukcija užtikrina, kad laidas sklandžiai išsitrauktų ir susitrauktų, kad būtų patogu jį naudoti. Taip pat galite lengvai pasirinkti norimą ilgį (nuo 50 cm iki 110 cm), todėl patogu įkrauti įrenginius bet kokioje situacijoje – namuose, biure ir net kelyje, nesijaudinant dėl susivėlusių laidų. Be to, „Free2Draw“ išsiskiria tuo, kad atlaiko daugiau nei 10 000 lenkimo ir prijungimo ciklų, užtikrindamas patikimumą, kuriuo galite pasitikėti.

| Gamintojas | Baseus |
|---|
| Modelio numeris | P10368700211-02 |
|---|
| Medžiaga | ABS+TPE |
|---|
| Ilgis | 1,1 m |
|---|
| Svoris | Maždaug 70 g |
|---|
| Galia | 100 W |
|---|
| Duomenų perdavimo greitis | 480 Mbps |
|---|
| Įvestis | USB-A |
|---|
| Išvestis | „Micro“ + „Lightning“ + USB-C |
|---|
| Spalva | Balta |
|---|