Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Intellinet 342070 Tinklo laidas RJ45 Male / RJ45 Male, 3.0 m
TP-LINK AC600 dviejų dažnių belaidis USB
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Bevielis |
| Priimančioji sąsaja | Usb |
| Sąsaja | Wlan |
| Usb versija | 2.0 |
| Tinklas | |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 433 mbit/ai |
| Tinklo standartai | Ieee 802.11a,ieee 802.11ac,ieee 802.11b,ieee 802.11g,ieee 802.11n,ieee 802.3ac |
| Wifi | Taip |
| „wi-fi“ dažnių juosta | Dviguba juosta (2,4 ghz / 5 ghz) |
| Dažnių diapazonas | 2,4 - 5 ghz |
| „wi-fi“ standartas | Wi-fi 5 (802.11ac) |
| Wi-fi standartai | 802.11a,802.11b,802.11g,wi-fi 4 (802.11n),wi-fi 5 (802.11ac) |
| Wlan duomenų perdavimo grečio palaikymas | 11,54,150,433 mbit/ai |
| Moduliacija | 16-qam,64-qam,256-qam,cck,dbpsk,dqpsk,ofdm |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | Wep,wpa,wpa-psk,wpa2,wpa2-psk |
| Konstrukcija | |
| Vidinis | Ne |
| Rekomenduojamas naudojimas | Pc / nešiojamieji kompiuteriai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Antena | Taip |
| Led indikatoriai | Būsena |
| Imtuvo jautrumas | 11a 6mbps: -94dbm\n11a 54mbps: -78dbm\n11n ht20 mcs0: -94dbm\n11n ht20 mcs7: -77dbm\n11n ht40 mcs0: -92dbm\n11n ht40 mcs7: -74dbm\n11ac vht80 mcs0: -89dbm\n11ac vht80 mcs9: -64dbm\n11b 1mbps: -99dbm\n11b 11mbps: -91dbm\n11g 6mbps: -94dbm\n11g 54mbps: -77dbm\n11n ht20 mcs0: -95dbm\n11n ht20 mcs7: -76dbm\n11n ht40 mcs0: -92dbm\n11n ht40 mcs7: -73dbm |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Ce, fcc |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -40 - 70 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 90 % |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Windows 7 home basic,windows 7 home basic x64,windows 7 home premium,windows 7 home premium x64,windows 7 professional,windows 7 professional x64,windows 7 starter,windows 7 starter x64,windows 7 ultimate,windows 7 ultimate x64,windows 8,windows 8 enterprise,windows 8 enterprise x64,windows 8 pro,windows 8 pro x64,windows 8 x64,windows xp home,windows xp home x64,windows xp professional,windows xp professional x64 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 40,5 mm |
| Ilgis | 19,7 mm |
| Aukštis | 10,3 mm |
| Kitos savybės | |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Greitos pradžios vadovas | Taip |
| Modelio pavadinimas | ARCHER T2U V3 |