Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
2 metrų Thunderbolt 3 laidas palaiko duomenų perdavimo greitį iki 40 Gbps ir užtikrina iki 100 W energijos tiekimą. Jame yra Thunderbolt 3 USB Type C Male jungtys ir jis suderinamas su įvairiomis jungtimis, įskaitant PCIe 3.0 ir DisplayPort 1.2.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Kabelis |
| Modelis | 2 m Thunderbolt 3 kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2 m (6.56 pėdų) |
| Spalva | Juodas |
| Apvalkalo skersmuo | 4.6 mm (0.18 colio) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido storis (energijai) | 24AWG |
| Laido storis (duomenims) | 30AWG |
| Maksimalus energijos tiekimas | 100W (20V 5A) |
| Palaikomas juostos plotis | 40Gbps |
| Maksimalus raiškos lygis | 4096x2160@120Hz |
| Darbinė temperatūra | 10°C - 40°C (50°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -10°C - 50°C (14°F - 122°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | Thunderbolt 3 USB Type C Male |
| Jungtis B | Thunderbolt 3 USB Type C Male |
| Jungties korpuso medžiaga | PC |
| Jungties danga | Nikelis |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui, kad išvengtumėte pažeidimų ar sužalojimų. | |
TOP susijusios paieškos