Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 m ilgio „Tellur Green“ laidas su USB-A ir MFi Lightning jungtimis skirtas „Apple“ įrenginiams įkrauti ir sinchronizuoti. Palaiko iki 2,4 A įkrovimo srovę, iki 480 Mbps duomenų perdavimo greitį ir yra pagamintas iš maždaug 96 % perdirbto nailono.
| Jungtis | USB-A į MFi Lightning |
|---|---|
| Įkrovimo srovė | iki 2,4 A |
| Duomenų perdavimas | 480 Mbps |
| Ilgis | 100 cm |
| Medžiaga | apie 96 % perdirbtas nailonas |
| Spalva | juoda |
| Komplektacija | 1 x USB-A į MFi Lightning laidas, 1 x vartotojo vadovas |
| Svoris | 25 g |