Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
1 m ilgio juodas Type-C–Type-C kabelis palaiko greitą įkrovimą iki 60 W ir duomenų perdavimą iki 480 Mbps. Laidas pagamintas iš maždaug 96 % perdirbto nailono, turi anti-lūžimo konstrukciją ir yra pritaikytas C tipo suderinamiems įrenginiams.
| Prekės ženklas | Tellur |
|---|---|
| Produkto tipas | Type-C–Type-C kabelis |
| Spalva | Juoda |
| Ilgis | 100 cm |
| Medžiaga | Perdirbtas nailonas (~96 %) |
| Jungtis | Type-C |
| Galia | Iki 60 W |
| Duomenų perdavimas | Iki 480 Mbps |
| Komplektacija | 1 x kabelis, 1 x vartotojo vadovas |
| Svoris | 25 g |