Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 m ilgio laidas su Type-C ir Lightning jungtimis, skirtas „Apple“ įrenginių įkrovimui ir sinchronizavimui. Palaiko greitą įkrovimą iki 2.4A ir iki 20 W galios.
| Jungtis | Type-C / Lightning |
|---|---|
| Laido ilgis | 100 cm |
| Galia | iki 20 W |
| Įkrovimo srovė | iki 2.4A |
| Medžiaga | Kviečių šiaudų pluoštas (PLA + PBAT) |
| Spalva | Kreminė |
| Komplektacija | 1 x Type-C į Lightning laidas, 1 x rankinis |
| Svoris | 25 g |