Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Techly Idata USB-2T yra kompaktiškas USB į serijinį adapterį skirtas konverteris, užtikrinantis sklandų ryšį tarp serijinių sąsajų turinčių įrenginių ir jūsų kompiuterio. Jis turi vyrišką DB-9 serijinį jungtį ir vyrišką USB Type-A jungtį, garantuojančią suderinamumą su įvairiomis operacinėmis sistemomis.
Savybės |
|
|---|---|
| Jungtis 1 | USB Type-A |
| Jungtis 2 | DB-9 |
| Jungties 1 lytis | Vyriška |
| Jungties 2 lytis | Vyriška |
| Mac operacinės sistemos palaikomos | Taip |
| Windows operacinės sistemos palaikomos | Windows 10 |
| Linux operacinės sistemos palaikomos | Taip |
| Kabelio ilgis | 0,45 m |
| Produkto spalva | Permatoma, Balta |
Svoris ir matmenys |
|
|---|---|
| Svoris | 87 g |
Pakuotės duomenys |
|
|---|---|
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
Tvarumas |
|
|---|---|
| Tvarumo sertifikatai | CE, RoHS |
| Ryšys | |
| Jungtis 1 | Usb a |
| Jungtis 2 | Rs232 |
| Jungties lytis | Kištukinis / kištukinis |
| Kabelio ilgis | 0,45 m |
| Veikimo charakteristikos | |
| Produkto spalva | Juoda, metalinis |
| Duomenų perdavimo sparta | 0,225 gbit/s |
| Usb reikalaujama | Taip |
| Konverterio tipas | Aktyvus |
| Lustų rinkinys | Pl2303ra |
| Pakeitimas neišjungus | Taip |
| „plug and play“ funkcija | Taip |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Ec, fcc, weee |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 165 g |
| Pakuotės turinys | |
| Instrukcija | Taip |
| Tvarkyklės įskaitytos | Taip |
| Modelio pavadinimas | 023493 |