Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
| Savybės | |
| Kabelio ilgis | 1 m |
| Usb versija | 3.2 gen 2 (3.1 gen 2) |
| Jungtis 1 | Usb c |
| Jungtis 2 | Usb a |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 1 jungties forma | Tiesus |
| 2 jungties forma | Tiesus |
| Produkto spalva | Juoda |
| Jungties lytis | Kištukinis / kištukinis |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 50 g |
| Logistikos duomenys | |
| Transportavimo kartono dėžės grynasis svoris | 570 g |
| Kitos savybės | |
| Ilgis | 1000 mm |
| Aukštis | 10 mm |
| Plotis | 15 mm |
| Modelio pavadinimas | ACC926EU |