Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Ryšys | |
| Jungtis 1 | Usb a |
| Jungtis 2 | Serial/com/rs232/db9 |
| Jungties lytis | Kištukinis / kištukinis |
| Kabelio ilgis | 0,45 m |
| Veikimo charakteristikos | |
| Produkto spalva | Juoda, permatomas |
| Awg laido dydis | 24 |
| Lustų rinkinys | Pl-2303ra |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Ce\nfcc\nweee |
| Suderinamos operacinės sistemos | Windows xp/vista/7/8/8.1/10 \nlinux\nmac 9.x/10.x |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 450 mm |
| Svoris | 30 g |
| Pakuotės turinys | |
| Instrukcija | Taip |
| Modelio pavadinimas | 205153 |