LAIDAS CHAR-CC-2M-65W USB-C/USB-C 2.0 m Delta Multimedia
  • Varlė kodas 46751585
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas UAB "Enzas"
Rekvizitai
rating 4.7
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 8 has video
  • Varlė kodas 46751585
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas UAB "Enzas"
Rekvizitai
rating 4.7
LAIDAS CHAR-CC-2M-65W USB-C/USB-C 2.0 m Delta Multimedia kaina
add to cart Į krepšelį 3.07
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 3.07
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 20d., trečiadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Aukštos kokybės laidas, tinkamas didelės 480 Mbps duomenų sinchronizavimo spartos ir iki 65 W įkrovimo procesams.
Laidas : USB-C kištukas / USB-C kištukas
Medžiaga : PVC
Laido ilgis : 2.0 m
Spalva : Balta
USB standartas : 2.0
Kabelio skersmuo : ~ 3 mm
Svoris : 0.043 kg
Gamintojas / Markė : Delta Multimedia
Garantija : 2 metai
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2026-01-09
Minusai: Gali būti šiek tiek standus, todėl nepatogu naudoti siaurose erdvėse.
Specifikacija
  • Gamintojas Delta
  • Modelis
    CHAR-CC-2M-65W
  • Svoris 0
  • Svoris 0,043 kg
  • Gamintojo kodas CHAR-CC-2M-65W
  • Modelio pavadinimas
    CHAR-CC-2M-65W
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
Panašios prekės
Canyon LAIDAS CHAR-CC-1M-100W USB-C/USB-C 1.0 m Delta Multimedia
  • GamintojasCanyon
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC
  • Jungties tipasUSB
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
Canyon LAIDAS CHAR-CC-1M-100W USB-C/USB-C 1.0 m Delta Multimedia kaina
-19 %
TST Mėlyna LAIDAS USB-W-C/USB-W-2M/Mėlynas 2 m
  • GamintojasTST
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC, A
  • Jungties tipasUSB
TST Mėlyna LAIDAS USB-W-C/USB-W-2M/Mėlynas 2 m kaina
-20 %
USB kabelis Joyroom S-UC027A9 USB į Type-C 3A 2,0m baltas
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 3-4 d. d.
USB kabelis Joyroom S-UC027A9 USB į Type-C 3A 2,0m baltas kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
Flex Accessories SDS+ centravimo grąžto laikiklis 5/8"-16UN / M16 FLEX kaina
Dėžė Keter POWER T.B P.L 42x33x21 cm
  • GamintojasKeter
  • Tipas
  • SpalvaJuoda
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
Dėžė Keter POWER T.B P.L 42x33x21 cm kaina
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
DIGITUS Schublade 1HE 483mm juodas abschliebar kaina
  • Įvertinimas 5.0 (4)
  • Pristatymas į namus 5-9 d. d.
  • Įvertinimas 5.0 (7)
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
Bosch IXO "Cutter" adapteris kaina
InLine 500MHz, pilka 30m (76830)
InLine 500MHz, pilka 30m (76830) kaina