Kabelis USB Type – USB Type C PD100W / 5A 1m Tech-Protect UltraBoost EVO titanium
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 25 has video
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Kabelis USB Type – USB Type C PD100W / 5A 1m Tech-Protect UltraBoost EVO titanium kaina
add to cart Į krepšelį 8.17
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 8.17
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Tvirtas ir patvarus Tech-Protect prekės ženklo UltraBoost Evo laidas, kuris leis greitai ir, svarbiausia, saugiai įkrauti visus įrenginius naudojant USB-C jungtį. Kabelis leidžia papildyti energiją iki 100 W galia pagal Power Delivery standartą. Greito įkrovimo funkcija nesukelia perkrovos ir neperkaista, o naudojama ugniai atspari medžiaga papildomai apsaugo priedą naudojimo metu.
PREKĖS SAVYBĖS:
- 100% originalus
- Supakuota originalioje pakuotėje
- Tiksliai pagamintas
- Maksimalus įkrovimo intensyvumas: 20V/5A
- Maitinimo technologija: 100W
- Greito įkrovimo funkcija
- Jis turi patvarią konstrukciją
- Standartinė jungtis: USB-C
- Ilgis: 100 cm
Rinkinyje yra:
1 x Tech-Protect UltraBoost Evo kabelis
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-09-22
Šis kabelis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško greito ir patikimo įkrovimo sprendimo. Jis palaiko iki 100W galios perdavimą, todėl gali greitai įkrauti net ir galingiausius įrenginius. Kabelio ilgis yra 1 metras, kas yra pakankamai patogu kasdieniam naudojimui. Be to, jis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, todėl yra itin patvarus ir atsparus nusidėvėjimui.
Pliusai: Palaiko iki 100W galios perdavimą, todėl greitai įkrauna įrenginius. 1 metro ilgis yra patogus kasdieniam naudojimui. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, todėl yra patvarus ir atsparus nusidėvėjimui.
Minusai: Gali būti per trumpas kai kuriems vartotojams, kurie nori didesnio laisvumo.
Specifikacija
  • Gamintojas Tech Protect
  • Spalva Titanikas
  • Ilgis 1 m
  • Matmenų svoris gramais 25
  • Produkto pakuotės gylis cm 1
  • Produkto pakuotės aukštis cm 15
  • Produkto pakuotės plotis cm 10
Panašios prekės
Kabelis 3A 12W 1m USB – Lightning Tech-Protect UltraBoost pilkos spalvos
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Kabelis 3A 12W 1m USB – Lightning Tech-Protect UltraBoost pilkos spalvos kaina
  • Pristatymas į namus 3-4 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Orico CDX 100W 5A Power Delivery USB-C – USB-C kabelis 1m – mėlynos spalvos kaina
Orico CDX 100W 5A Power Delivery USB-C – USB-C 1m kabelis – baltos spalvos
Orico CDX 100W 5A Power Delivery USB-C – USB-C 1m kabelis – baltos spalvos kaina
Kabelis 6A 66W 1m PD USB – USB-C Tech-Protect UltraBoost pilkos spalvos
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Kabelis 6A 66W 1m PD USB – USB-C Tech-Protect UltraBoost pilkos spalvos kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
Kabelis 60W 6A 1m USB-C – USB-C Tech-Protect Ultraboost ”L” pilkos spalvos kaina
Tech-Protect UltraBoost DNA USB-C PD100W/5A kabelis 100cm – pilkas
Tech-Protect UltraBoost DNA USB-C PD100W/5A kabelis 100cm – pilkas kaina
Orico CDX 100W 5A Power Delivery USB-C – USB-C kabelis 1m – juodos spalvos
Orico CDX 100W 5A Power Delivery USB-C – USB-C kabelis 1m – juodos spalvos kaina
Cable Tech-Protect Ultraboost Lite USB-C PD60W/3A 100 cm - pilka
Cable Tech-Protect Ultraboost Lite USB-C PD60W/3A 100 cm - pilka kaina
Kabelis Orico CDX 100W 5A Power Delivery USB-C – USB-C 1m – violetinės spalvos kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Lee bateliai
  • Pristatymas į namus 2-10 d. d.
Lee bateliai kaina
Oro kompresorius Juodas & Decker - BDCINF18N-QS | 12V/230V
  • Įvertinimas 5.0 (8)
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
Oro kompresorius Juodas & Decker - BDCINF18N-QS | 12V/230V kaina
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Hewlett Packard (HP) Redundant Power Supply **Refurbished** (Atnaujinta) kaina
M-TECH Halogeninė lemputė PGJ19-2 H11 24V/70W
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
M-TECH Halogeninė lemputė PGJ19-2 H11 24V/70W kaina