Cable Lightning Type-C 20W 0,25m Joyroom S-CL020A9 (balta)
  • Varlė kodas 25348177
  • Liko tik: 4 vnt.
Pardavėjas Parome
Rekvizitai
rating 5.0
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 10 has video
  • Varlė kodas 25348177
  • Liko tik: 4 vnt.
Pardavėjas Parome
Rekvizitai
rating 5.0
Cable Lightning Type-C 20W 0,25m Joyroom S-CL020A9 (balta) kaina
add to cart Į krepšelį 5.49
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 5.49
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 20d., trečiadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Joyroom S-CL020A9 (baltas) USB Lightning Type C 20W 0,25m laidas.
Cable Lightning Type-C 20W 0,25m Joyroom S-CL020A9 (balta) aprašymas - Prekės nuotrauka
Greitas įkrovimas
USB-C to Lightning laidas buvo sukurtas galvojant apie patogumą, todėl jame yra 20 W greitas įkrovimas. Tai leidžia jūsų telefonui atgauti daugiau nei 60 % akumuliatoriaus energijos vos per 30 minučių! Be to, jis puikiai suderinamas ir gali būti naudojamas su telefonais, iPad ar ausinėmis.
Apgalvotas dizainas
Didelis patvarumas
Gamintojas Joyroom
Modelis S-CL020A9
Galia 20 W
Perdavimo greitis 40 Mbps
Medžiaga PVC
Ilgis 0,25 m
Spalva Baltas
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-07-03
Joyroom kabelis USB-C - Lightning 480Mb / s 20W 0,25m baltas (S-CL020A9) yra labai patogus ir aukštos kokybės kabelis, kuris turi kelis privalumus.
Pliusai: Greitas duomenų perdavimas - kabelis palaiko iki 480Mb/s duomenų perdavimo greitį, todėl galima greitai perkelti failus arba atlikti duomenų atsarginę kopiją. Galingas įkrovimas - su 20W galia, šis kabelis leidžia greitai įkrauti įrenginį, taupant laiką. Universalumas - kabelis turi USB-C ir Lightning jungtis, todėl jį galima naudoti su įvairiais įrenginiais, įskaitant iPhone, iPad, MacBook ir kt.
Minusai: Kabelio ilgis yra tik 0,25m, todėl gali būti per trumpas tam tikrose situacijose.
Specifikacija
  • Gamintojas Joyroom
  • Modelis
    S-CL020A9 0.25m white
  • Prekės įpakavimo gylis cm 17,8
  • Kiekis rinkinyje 520
  • Cn 8544429090
  • Prekių pakuotės aukštis cm 4,9
  • Matmenų svoris gramais 11.33
  • Prekių pakuotės plotis cm 1,8
  • Moq 520
  • Maksimali srovė (A) 2.4
  • Greito įkrovimo standartas PD (elektros tiekimas)
  • Didžiausia galia (w) 20
  • Kabelio funkcijos Nusileidimas
  • Bc AB
  • Spalva balta
  • Ilgis (m) 0.25
  • Modelio pavadinimas
    S-CL020A9 0.25m LW
Panašios prekės
Neutralle USB kabelis (2.0), USB A M - microUSB (M), 0.25m, geltona, na nadgarstek, EOL
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Neutralle USB kabelis (2.0), USB A M - microUSB (M), 0.25m, geltona, na nadgarstek, EOL kaina
Vention USB 2.0 A į USB-C 3A laidas 0.25 m Ventiliacija CTHBC juoda
  • GamintojasVention
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC, A, USB-C
  • Jungties versija
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaJuoda
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Vention USB 2.0 A į USB-C 3A laidas 0.25 m Ventiliacija CTHBC juoda kaina
-2 %
Logo USB kabelis (2.0), USB A M - microUSB (M), 0.25m, geltona, blister, na nadgarstek, EOL
Logo USB kabelis (2.0), USB A M - microUSB (M), 0.25m, geltona, blister, na nadgarstek, EOL kaina
Kabelis 66W 6A 0,25m USB – USB-C Tech-Protect UltraBoost pilkos spalvos
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Kabelis 66W 6A 0,25m USB – USB-C Tech-Protect UltraBoost pilkos spalvos kaina
Kabelis prie Micro USB-A / Superpass / 0,25 m Joyroom S-UM018A11 (baltas)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Kabelis prie Micro USB-A / Superpass / 0,25 m Joyroom S-UM018A11 (baltas) kaina
-25 %
Įkrovimo laidas nuo USB-A 2.0 iki USB-C Vention COKBC 0.25 m (juodas)
Įkrovimo laidas nuo USB-A 2.0 iki USB-C Vention COKBC 0.25 m (juodas) kaina
Kabelis 60W 3A 0,25m USB-C – USB-C Tech-Protect UltraBoost pilkos spalvos
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Kabelis 60W 3A 0,25m USB-C – USB-C Tech-Protect UltraBoost pilkos spalvos kaina
Tech-Protect Ultraboost DNA USB-A / Lightning kabelis 12W/2.4A 25 cm - pilka
Tech-Protect Ultraboost DNA USB-A / Lightning kabelis 12W/2.4A 25 cm - pilka kaina
-35 %
Qoltec USB kabelis USB-A – USB-B 0,25 m juodas (50497)
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Qoltec USB kabelis USB-A – USB-B 0,25 m juodas (50497) kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Reebok Kojinės Act Core Ankle Sock Baltas GH8167
  • GamintojasReebok
  • Dydis, , ,
  • SpalvaBalta
Reebok Kojinės Act Core Ankle Sock Baltas GH8167 kaina
Apple iPhone 12/12 Pro – 3mk ARC +
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Apple iPhone 12/12 Pro – 3mk ARC + kaina
  • Pristatymas į namus 1-4 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Palečių pagalvėlės, 2vnt., audinys, su lapais kaina
  • Įvertinimas 5.0 (8)
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
Universalus TRIMERIO DIRŽAS SU APSAUGA kaina
  • Išpardavimas Išpardavimas
Trixie
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Trixie kaina
-31 %