Tecnoware UPS ERA PLUS DC POE 24VDC/FGCERAPLDC252 TECNOWARE
  • Varlė kodas 23442016
  • Liko tik: 2 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 9 has video
  • Varlė kodas 23442016
  • Liko tik: 2 vnt.
add to cart Į krepšelį 56.53
Tecnoware UPS ERA PLUS DC POE 24VDC/FGCERAPLDC252 TECNOWARE kaina
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 19d., antradienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
  • Spalva: Juoda
  • galia: 25 W
  • Įkraunama ličio baterija: 8800 mAh
  • Apytikslis diapazonas: 240 min
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-10-28
UPS ERA PLUS DC POE 24VDC/FGCERAPLDC252 TECNOWARE yra labai patikimas ir efektyvus įrenginys.
Pliusai: Didelis energijos atsarginis šaltinis, kuris užtikrina nepriklausomą maitinimą tinklo gedimo atveju. Turi Power over Ethernet (PoE) funkciją, kuri leidžia maitinti tinklo įrenginius per tinklo kabelį. 24VDC įėjimas ir išėjimas užtikrina tinkamą maitinimą tinklo įrenginiams.
Minusai: Nėra integruoto baterijos įkrovimo valdiklio.
Specifikacija
  • Gamintojas Tecnoware
  • Svoris 17.049
  • Funkcija S3546207
  • Aukštis 23.58
  • Plotis 36.47
  • Gylis 55.07
  • Vaizdo įrašą 0
  • Modelio pavadinimas
    FGCERAPLDC252
Atsiliepimų politika
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 00:57:46
Patarimai
UPS
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …
Skaityti daugiau
Panašios prekės
Fsp Group FSP | IFP 600 | 360 W
  • GamintojasFsp Group
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Fsp Group FSP | IFP 600 | 360 W kaina
Fortron FSP | Nano 800 | 800 VA | 220/ 230/ 240 VAC V | 270 V
  • GamintojasFortron
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • Įvertinimas 5.0 (7)
  • Liko tik: 5+ vnt.
Fortron FSP | Nano 800 | 800 VA | 220/ 230/ 240 VAC V | 270 V kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
EATON 5E 550 IEC G2 550VA 300W C14 4 C13
  • GamintojasEaton
EATON 5E 550 IEC G2 550VA 300W C14 4 C13 kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Liko tik: 4 vnt.
APC BACK-UPS CONNECT 12VDC 36W LITIUM-ION MINI NETWORK UPS kaina
-2 %
  • Liko tik: 1 vnt.
ABB POWERVALUE 11 RT G2 6-10KVA EBM RACK MOUNTING KIT kaina
  • Įvertinimas 5.0 (6)
QOLTEC 53977 UPS Monolith 450VA 240W LCD USB RJ45
  • GamintojasQoltec
  • Liko tik: 4 vnt.
QOLTEC 53977 UPS Monolith 450VA 240W LCD USB RJ45 kaina
Apc 1U Horizontal Cable Organizer Juodas kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
KM 4271GR Kamille keptuvė su dangčiu
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
KM 4271GR Kamille keptuvė su dangčiu kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Dremel Šlifavimo akmuo D=4,8, 3 vnt. kaina
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Universalus kelioninis adapteris Easy Camp kaina
Dremel Armuotas diskas D38mm, 12 vnt.
  • Įvertinimas 5.0 (49)
Dremel Armuotas diskas D38mm, 12 vnt. kaina
-15 %
  • Pristatymas į namus 0-2 d. d.
Inter-Tech CobaNitrox GD-35633 kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
Nintendo Inkling Boy Neon Žalias (Splatoon) kaina
-5 %