Pulsar SFG120-BT 20 prievadų PoE komutatorius
  • Varlė kodas 50496750
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Nuotraukos nėra
  • Varlė kodas 50496750
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Pulsar SFG120-BT 20 prievadų PoE komutatorius kaina
ar
add to cart Į krepšelį 275.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 275.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
Specifikacija
  • Gamintojas Pulsar
  • Modelis
  • Svoris 0
  • Gamintojo kodas 5902135327814
Atsiliepimų politika
Patarimai
UPS
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …
Skaityti daugiau
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
-6 %
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Green Cell UPS (nepertraukiamo maitinimo) įrenginys (UPS) UPS (nepertraukiamo maitinimo) įrenginys Greencell PowerCore 2000VA 1200W AVR 24VDC LCD kaina
UPS MAITINTUVAS AT-UPS1500S-LCD 1500 VA EAST
  • GamintojasEAST
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
UPS MAITINTUVAS AT-UPS1500S-LCD 1500 VA EAST kaina
-8 %
Power Walker BlueWalker PowerWalker VI 3000 STL IEC, USV - juodas
  • GamintojasPower Walker
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • SpalvaJuoda
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Power Walker BlueWalker PowerWalker VI 3000 STL IEC, USV - juodas kaina
UPS maitinimo modulis (Baterija Pack) 2U, 12V 8x7AH, skirtas AP-PX2KR AVIZIO POWER modeliui kaina