Pulsar PSA12020 2A/12V Maitinimo šaltinis impulsowy
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
rating 4.5
Pulsar PSA12020 2A/12V Maitinimo šaltinis impulsowy kaina
add to cart Į krepšelį 13.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 13.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
12 V / 2 A perjungimo maitinimo šaltinis
Specifikacija
  • Gamintojas Pulsar
  • Modelis
  • Svoris 0
  • Gamintojo kodas 5902135319352
Atsiliepimų politika
Patarimai
UPS
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …
Skaityti daugiau
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Graphite AKUMULIATORIUS 12V/5AH-7STARS kaina
  • Liko tik: 2 vnt.
VIDOS Maitinimo šaltinis P12/12 kaina
-18 %
  • Įvertinimas 5.0 (1)
ĮKIEJAMAS MAITINIMO TAIKYMAS 3-12V 2,25A 1m. 3V 4,5V 5V 6V 7,5V 9V 12VDC REGULIUOJAMAS ESPE kaina
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
Pulsar P-ZV1 apsauga nuo viršįtampių kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Pulsar MAITINIMO BLOKAS PSC-12010 kaina
-7 %
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
DELOCK Cable USB 3.0 A > Micro USB 3.0 1m
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
DELOCK Cable USB 3.0 A > Micro USB 3.0 1m kaina
Libro Kampas PARTY 2SBKL-E-2FR TABOU
  • Aukštis (mm)
  • Ilgis (mm)
  • Pristatymas į namus 35 d. d.
Libro Kampas PARTY 2SBKL-E-2FR TABOU kaina
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Micro USB cable for the DJI RC-N1 kaina
  • Pristatymas į namus 1-4 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Dvivietė sofa, 137x73x82cm, dirbtinė zomšos oda kaina
-6 %