Maitinimo šaltinis GST60A24-P1J MEAN WELL
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 4 has video
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Maitinimo šaltinis GST60A24-P1J MEAN WELL kaina
add to cart Į krepšelį 25.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 25.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
Dėmesio:
Maitinimo šaltinis GST60A24-P1J MEAN WELL aprašymas - Prekės nuotrauka
Techninės specifikacijos:
Įėjimo įtampa: 90 ... 264 V AC
Kintamosios srovės įėjimo dažnis: 47 ... 63 Hz
Išėjimo įtampa: 24 V DC
Išėjimo srovė: 2.5 A
Išėjimo galia: 60 W
Vidutinis efektyvumas veikiant: 90.5 %
Maitinimo tipas: Impulsinis
Apsaugos:
  • Trumpo jungimo
  • Perkrovos
  • Viršįtampių
  • Šiluminė
Išvesčių skaičius: 1 vnt.
Maitinimo jungčių tipas:
  • 230 V IEC C14
  • 24 V - 2.1/5.5 mm Tiesus kištukas
Korpuso tipas: Stalinis
Svoris: 0.28 kg
Matmenys: 124 x 55 x 31 mm
Gamintojas / Prekės ženklas: MEAN WELL
Svoris: 0.28 kg
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-06-28
Minusai: Gali būti šiek tiek triukšmingas veikimo metu
Specifikacija
  • Gamintojas Mean Well
  • Modelis
    GST60A24-P1J
  • Korpuso tipas Darbalaukis
  • Gamintojo kodas GST60A24-P1J
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    GST60A24-P1J
Atsiliepimų politika
Patarimai
UPS
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …
Skaityti daugiau
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
DUJŲ DETEKTORIŲ TESTERIS DG-TEST-2 SATEL kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
CAT bateliai
  • Pristatymas į namus 2-10 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
CAT bateliai kaina
Educa dėlionė 48 vnt. - Keršytojai
  • Pristatymas į namus 9-12 d. d.
Educa dėlionė 48 vnt. - Keršytojai kaina
Ansmann baterija A11/1BP 6V
  • GamintojasAnsmann
  • Tipas
  • Kiekis (vnt)
  • Baterijos įtampa (V)
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
Ansmann baterija A11/1BP 6V kaina
-3 %
Next Move Games Azul
  • Įvertinimas 5.0 (7)
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Next Move Games Azul kaina
-2 %
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
Losjonas Instituto Español Aloe Vera , 950ml kaina
  • Įvertinimas 5.0 (5)
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Kodak ULTRAMAX 400/36 kaina
Baseus Crystal Shine USB - Lightning kabelis 2.4A 2m - Mėlynas
Baseus Crystal Shine USB - Lightning kabelis 2.4A 2m - Mėlynas kaina