Green Cell Žalias Cell UPSLP700 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1 kVA 700 W 4 AC outlet(s)
  • Varlė kodas 48825779
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas UAB, Vitalimax
Rekvizitai
rating 4.2
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 5 has video
  • Varlė kodas 48825779
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas UAB, Vitalimax
Rekvizitai
rating 4.2
Green Cell Žalias Cell UPSLP700 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1 kVA 700 W 4 AC outlet(s) kaina
add to cart Į krepšelį 166.78
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 166.78
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 25 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Features :
Ups topology: Line-Interactive
Automatic voltage regulation (avr): Yes
Input operation voltage (max): 240 V
Output power: 700 W
Input operation voltage (min): 220 V
Output power capacity: 1 kVA
Waveform: Pseudo sine
Input frequency: 50/60 Hz
Design :
Product colour: Black
Form factor: Tower
Ports & interfaces :
Ac outlets quantity: 4 AC outlet(s)
Usb port: Yes
Battery :
Number of batteries included: 2 pc(s)
Battery voltage: 12 V
Battery capacity: 7 Ah
Number of batteries supported: 2
Battery technology: Sealed Lead Acid (VRLA)
Specifikacija
  • Gamintojas Green Cell
Atsiliepimų politika
Patarimai
UPS
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …
Skaityti daugiau
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Green Cell Žalias Cell Nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS) Greencell 1000VA 700W PowerProof su LCD ekranu kaina
Green Cell Žalias Cell Žalias Cell UPS Microsine 1000VA LCD
  • GamintojasGreen Cell
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Green Cell Žalias Cell Žalias Cell UPS Microsine 1000VA LCD kaina
„Cyberpower USV UT1200EG 700W Line-Interactive“.
  • GamintojasCyberPower
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • SpalvaJuoda
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
„Cyberpower USV UT1200EG 700W Line-Interactive“. kaina
UPS CyberPower 1200VA (UT1200EIG)
  • GamintojasCyberPower
  • Liko tik: 3 vnt.
UPS CyberPower 1200VA (UT1200EIG) kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
„Qoltec“ grynos sinusinės bangos | 1 kVA | 800 W | AVR | LCD | Grynas sinusas kaina