Europower EMU 12V 7.2AH VRLA/EP7.2-12 T2
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 3 has video
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Europower EMU 12V 7.2AH VRLA/EP7.2-12 T2 kaina
add to cart Į krepšelį 22.61
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 22.61
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 19d., antradienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Specifikacijos:
Tipas VRLA
Technologija AGM
Įtampa 12 [V]
Talpa 7,2 [Ah]
Ilgis 151 mm
Plotis 65 mm
Aukštis 93+5 mm
Svoris 2,54 kg
Šaltinis
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-07-08
Pliusai: Ilgaamžiškumas ir patikimumas Kompaktiškas dydis T2 gnybtai užtikrina saugų prijungimą
Minusai: Gali būti sunku rasti tinkamą pakaitalą, kai reikia keisti.
Specifikacija
  • Gamintojas EMU
  • Modelis
    EP7,2-12T2
  • Gamintojo kodas EP7,2-12T2
  • Modelio pavadinimas
    EP7.2-12T2
Atsiliepimų politika
Patarimai
UPS
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …
Skaityti daugiau
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Akumuliatorius CSB (7.2Ah, 12V, F1) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (10)
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Mpl Power Elektro Megabat 12V 9Ah F1(187) AGM akumuliatorius, 3-5 metai kaina
  • Įvertinimas 5.0 (4)
Akumuliatorius AGM ALARMTEC serija BP 12V 12Ah kaina
  • Įvertinimas 5.0 (4)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Csb Battery Csb Baterija CSB Baterija GP1272F2 12V 7.2Ah kaina
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
TST AKUMULIATORIUS 12V/7.2AH-MW kaina
QOLTEC AGM baterija 12V 12Ah kaina
  • Įvertinimas 5.0 (12)
  • Pristatymas į namus 2-6 d. d.
Mw Power MWPower MW 12V 9Ah F2(250) AGM akumuliatorius, 6-9 metai kaina
  • Įvertinimas 5.0 (3)
QOLTEC 53031 gelio baterija 12V 9Ah max.90A AGM kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 1-4 d. d.
Pirties kepurė su kaspinėliu kaina
  • Išpardavimas Išpardavimas
MicroConnect USB kabelis USB-A – USB-A 0,5 m juodas (USBAAF05B)
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
MicroConnect USB kabelis USB-A – USB-A 0,5 m juodas (USBAAF05B) kaina
-70 %